Bravo II Sajla Mehanizma Zaključavanja Vozačevih Vrata

Autor Different32, 27 Rujan 2018, 21:30:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Different32

Na spoju je puknula. Ne znam ni sam kak mi je to uspjelo. Samo odjednom nisam mogao otvoriti svoja vozačeva vrata iznutra.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Stilo M

Ja ti imam unutarnju sajlu od Stila
Ako mozes kako upasat,poklonim ti
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Different32

Pitat ću majstora jeli paše pa se javim. Hvala ti u svakom slučaju. ;)
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Different32

Stilo M imaš pp. Majstor se ne javlja, ali nemam što puno izgubiti. Probat ću pa kak bude.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

Different32

Izgleda da ima neki lik baš za Fiat Bravo II. Bude mi poslao poštom. 150 kuna. Valjda će poslati to što treba. Hvala svima na savjetima.
"Why, Sir, you find no man, at all intellectual, who is willing to leave London. No, Sir, when a man is tired of London, he is tired of life; for there is in London all that life can afford."

punto1976

možda bi se to moglo i napravit novo kod ljudi šta rade samo te sajle, nije komplicirano.

Tooutman

Meni su tak napravili za mehanizam spustanja dizanja prozora na bravi. 80 kn bila nova sajla na postojeci mehanizam.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

hecnet81

Imao sam isti problem sa sajlicom između nutarnje kvake i brave vrata.Uspio sam nabaviti rabljenu s auto otpada...Onaj L komad na kraju sajle je rađe od špijatera i s vremenom dođe do zamora materijala i pukne ko staklo....