Ne radi daljinsko

Autor Alien, 28 Rujan 2018, 15:42:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Alien

Lancia Ypsilon 2004. 1.3 mj
Na autu ne radi daljinsko zaključavanje i otključavanje.
Ključ svijetli kad se stisnu dugmići.
Što se sad tu može napravit za početak?
Frendu je isto bilo na Stilu pa smo to riješili preko dijagnostike MES i code kartice.
Za ovaj autu u MES-u te opcije nema.

Memphis

Može biti da nije uparen što sumnjam. Prije bi rekao da je otišla zavojnica na ključu.

Alien

Citat: Memphis  u 11 Listopad 2018, 17:11:44
Može biti da nije uparen što sumnjam. Prije bi rekao da je otišla zavojnica na ključu.
Možeš malo pojasnit jer dosad nisam imao takav slučaj.
Što se može tu napravit ako je ta zavojnica?

Mike20

Ništa što možeš sam doma riješiti.
Odnesi stručnjaku da ne zezneš nešto.
Nije to svemirska tehnologija da se ne može riješiti

Jesi probao zamijeniti bateriju?

Alien

Citat: Mike20  u 14 Listopad 2018, 12:16:39

Jesi probao zamijeniti bateriju?
To sam najprije probao.
Još ću pričekat do zadnje opcije "odnesi stručnjaku".
Možda se naÄ'e neko rjeÅ¡enje.
Zato i postoji forum, da pomognemo jedan drugome. Eto Memphis je spomenuo zavojnicu u ključu što je meni novost.
Uvijek netko nešto zna što drugi netko ne zna.

Tooutman

Imao u ruci uredaj neki sa ebaya koji ti ocita frekvenciju daljinca. Inace je za kloniranje daljinskog. Mozda ti takav neko ima, bar da vidis da li je daljinski ispravan. Pa da se znas cemu orijentirat prema autu ili daljinskom.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Alien

Evo, danas sam riješio problem daljinskog otključavanja/zaključavanja i to sa MES (multiecuscan-om).
PoÅ¡to za ovaj auto u MES-u nema opcije programiranja ključeva pokuÅ¡ao sam spojit kao da je Fiat Stilo u pitanju i uspjelo je. Spojio sam na Å¡asiju zatim prilagoÄ'avanja i programiranje ključeva. MES je tražio da upiÅ¡em elektronski code sa code kartice i odradio postupak do kraja po uputama i otključavanje/zaključavanje je proradilo zajedno sa signalizacijom žmigavaca i to je to.
Zahvaljujem svima na pomoći.