Punto mk1 putopisi

Autor mario1984, 27 Veljača 2019, 10:37:45

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mario1984

Pozz. Evo na jednom forumu sam naisao na temu kako je netko sa zapisao, tj, fotografirao putovanja sa svojim autom. U ovom slucaju bi to bio Punto.
Ja sa svojim Puntom idem doslovno svugdje jer nekako mi paÅ¡e voznja tog auta, u mene je 11 godina,  doveden je u stanje da nemam nikakvog straha ic bilo kuda. Zadnjih godina, kolega i ja cesto izaberemo turu i taj dan odemo, vidimo, najedemo se i podruzimo i to je bit svega na kraju krajeva. Svaka tura je od minimalno 400 km. Nemam sve dokumentirano, tj slike, pa cu napisat rute.
1. Plitvice- Gračac - Knin ( tvrÄ'ava)- DrniÅ¡- Konjevrati(konoba Vinko, preporucam)- DrniÅ¡- Knin- Gračac- Plitvice.- cca 500 km.

2. Plitvice - Zagreb - Bedekovcina - Marija Bistrica - V.Gorica - Sisak - Glina - Plitvice -cca 500 km

3. Plitvice- Zagreb - Maribor - Zgornja Kungota - Austrija( od granice 20 ak km)- Zaprešić - Plitvice- cca 700 km.

4. Plitvice - Bedekovcina - Trakošćan- Varazdin- Zagreb- Plitvice- cca 500-600 km

5. Plitvice - Gospic - kroz šumu 70 km do Krasna- Zavižan- Krasno - Kuterevo - Otocac- Plitvice - cca 300 km

6. Plitvice - Lapac - Srb- Knin- Sinj- Drnis - Konjevrate - Skradin - Zadar - Plitvice- cca 550 km

Na turneju se ide svakih 2-3 mj kako je prilika. To je sve odraÄ'eno s Puntom 55 1994 god sa 266000 km. Ponosim se sto s takvim autom idem na tako dalek put. I smatram da je i Punto stekao jedan status dobrog auta ko sto je duja kod WV. Zato i otvaram ovu temu pa ako ako ima volju nek se pohvali. Ako sam fulao temu, ispricavam se. Prebacite me. Imama slika al nikako stavit pa kad to rijesim, bit ce. Eto toliko
Huawei P10

Bero

Svakako prodržavam ideju. Ja sa svojim puntom još nemam takvih ruta/putopisa (a vjerojatno ih neće ni biti, jer je auto namjenjen za "lokalnu uporabu"), ali sa alfom sam bio svagdje u proteklih 6 godina: Dubrovnik, Sarajevo, Beograd, istra, Korčula, Hvar, Varaždin, itd....
Samo boxer bajo moj :)

mario1984

Evo par slika

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

mario1984

Evo jos par slika s tura..

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

topolino

Sta je ono na 5. slici u drugoj seriji slika. Dizajn me podsjeca na rane  60' -te kao neka bivsa vojna instalacija. Radar?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

mario1984

Petrova gora ti je na 5. slici

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

Michael

TakoÄ'er podržavam ideju. Ja sam npr. naÅ¡e putopise ubacio u temu od auta, pa napisem svako malo neki poduzi post o putovanju. Svakako lajk na odraÄ'ene rute.
Mi smo se neki dan vratili sa putovanja iz Dubrovnika, odraÄ'eno 1330km po lokalnim cestama. Ruta prema dolje je bila ZG-KA-Knin-Å I-DU, a povratna DU-Sinj-Knin-ZG. Izbjegavamo autoceste u cijelosti, obožavamo putovati lokalnim cestama.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

mario1984

E ja sad to ne znam prebacit u svoju temu, pa eto, ako moze nek ostane ovdje, a ako ne, onda bi mi trebala mala pomoc. A sto se tice ruta, takoÄ'er izbjegavam autoput. Sad na zadnjoj turi sam prosa nekim cestama i selima kroz dalmatinsku zagoru, ni na kraj pameti da to postoji. Uglavnom, idem dalje u nove rute, vec se jedna sprema kroz mj dana ako Bog da.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

scholaya



Prešao sito i rešeto. Punto 55. Išao u istraživačke misije u prirodu, a i na daleke puteve. Nikad nije iznevjerio.







Sad imam Fiat Linea, a punto je kod sestre, a opet namjeravam kupiti Punto 1 i ubaciti u njega elektro motor.

mario1984

Neka nas ima.. [emoji3].

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

mario1984

Moze lock teme. Punto je prodan.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10