Ponto 55 - trajnost disk pločica

Autor eLaCiD, 09 Svibanj 2019, 14:41:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

eLaCiD

Dakle kako naslov kaže. Pitanje trajnosti disk pločica, a i diskova na Puntu jedinici. Iskustva ?
098  38 77 11
elacid@net.hr

mario1984

Ja ti imam comline, stavio prije 3 god otprilike i sad kroz ljeto prije teh cu mjenjat. Zadovoljan. Kod mene nije grad naravno, tako da ti mozda i nisam mjerilo neko.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

Memphis

Citat: eLaCiD  u 09 Svibanj 2019, 14:41:29
Dakle kako naslov kaže. Pitanje trajnosti disk pločica, a i diskova na Puntu jedinici. Iskustva ?
ATE + ATE prije 55 tisuća km ... imaju još cca 4 mm pločica a i diskovi su poderani više od pola.

Dosta ti to ovisi o načinu vožnje i tvrdoći pločica.

mario1984

Pa eto ja sam svoje mjenjao prije nekih 3 god i cca 50000 km. I jos voze.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

core3i

Maxman pločice, imaju više mesa nego nove Textar, škripale i pojele diskove, čeljusti su ok. Sada su Jurid diskovi i Textar pločice.

   

the-rider

10 tisuca
topic ti je totalno bez smisla, kad ovisi o vozacu, znam ljude koji su debelo preko 100k prosli sa jednim plocicama
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

eLaCiD

Citat: the-rider  u 09 Svibanj 2019, 21:26:04
10 tisuca
topic ti je totalno bez smisla, kad ovisi o vozacu, znam ljude koji su debelo preko 100k prosli sa jednim plocicama

Znam ih ja viÅ¡e koji su preÅ¡li i 200-300 tkm bez da su mjenjali disk pločice.  Napr. jedan je vozio Fiat 1100, pa Opel Record onda je bio jedan sa Ford Taunusom 17M ...   :D:
098  38 77 11
elacid@net.hr

Memphis

Citat: core3i  u 09 Svibanj 2019, 19:01:58
Maxman pločice, imaju više mesa nego nove Textar, škripale i pojele diskove, čeljusti su ok. Sada su Jurid diskovi i Textar pločice.

   
Textar mi se sviÄ'a jer su full mekane. NeÅ¡to brže se troÅ¡e ali zato disk profitira. ATE i TRW viÅ¡e ne mislim stavljat jer su pretvrde ...