Main Menu

Nekoliko pitanja...

Autor Virago, 07 Kolovoz 2019, 17:06:39

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Virago

Problem je Å¡to nisam naÅ¡ao nikakvo nespojeno crijevo ili mjesto na koje bi takvo crijevo trebalo ići.  :neznam:

Mike20

Citat: punto1976  u 03 Rujan 2019, 22:41:22
to bi mogao biti vakum od plina, onaj ventil ili Å¡to to već je na koje je spojeno i glavno crijevo za plin koje ide na rampu od dizni. Znači izmeÄ'u isparivača i rampe.  Inače se to spaja na usisnu granu taj vakum, ali su ti ga možda stavili na kučiÅ¡te.
Može se i zbog toga gasit jer vuče falš zrak.

To je na kutiji filtera zraka, na njemu neće krivo vući zrak, to vrijedi samo za dio poslije klapne gasa.

the-rider

nikako mi nema logike, da je neki vakuum za plin bio bi poslije klapne gasa, ovako prije mi nema smisla
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Antonijo

Citat: Virago  u 02 Rujan 2019, 11:40:26
1. Da li netko zna gdje treba spojiti ovaj priključak za cijev? Nalazi se na kućištu filtera za zrak, ali mi je previsoko od dna da bi bio neki iberlauf.


2. Pašu li u branik od još nekog fiata dize za pranje farova?

Ovaj metalni komad je naknadno stavljen, orginalan bi bio od plastike kao i samo kučište filtera.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Antonijo

Citat: the-rider  u 04 Rujan 2019, 20:50:27
nikako mi nema logike, da je neki vakuum za plin bio bi poslije klapne gasa, ovako prije mi nema smisla

Meni je vakum od isparivača spojen poslije klapne gasa.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE