Punto sa automatskom klimom?

Autor supreME, 22 Kolovoz 2019, 20:40:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

supreME


Memphis


Mike20

Zanimljivo, plastika oko tipki ventilacije izgleda originalno.
Ak je delanec, netko si je dao truda, nabaviti komplet kutiju ventilacije s aktuatorima+kontroler za sve to

Memphis

Istina, sad kad bolje pogledam sliku izgleda kao original ... moguće da je jer se radi o zadnjoj seriji mk1 od 97-99.

Bero

Ako je original, onda je rijeÄ'e nego poÅ¡teni političar u Hr   :crazy2:

Nisam ni znao da je to bila uopće kao mogućnost za punta mk1, čak je i obična klima bila debeli luksuz u autima te klase tada
Samo boxer bajo moj :)

Memphis

Da,
Prvi modeli su bili rijedji sa klimama her se klima ugradjivala samo u najjace modele 75 na dalje. Kasnije la gamma od 97 je i 60 imao klimu kao dodatnu opremu.

S time da su prvi imali recirkulaciju na gumb a ovi noviji na sajlu.

supreME

Citat: Memphis  u 23 Kolovoz 2019, 09:10:45
Da,
Prvi modeli su bili rijedji sa klimama her se klima ugradjivala samo u najjace modele 75 na dalje. Kasnije la gamma od 97 je i 60 imao klimu kao dodatnu opremu.

S time da su prvi imali recirkulaciju na gumb a ovi noviji na sajlu.

mislim da je sa redizajnom uvedena klima i na 55

stipe


Mike20

Očito, jer tu bi trebao pokazivati podešenu temperaturu

Tooutman

Znam da tak vidio na nekom DEU oglasniku digitalnu klimu na Fiat Bravu prve serije znači ne onaj "climatronic" nek automatska s ekranom. Sad to ne mogu naći naravno. Mislim da bila Trofeo oprema, tak nekak mi zvoni. Tak da je moguće da i ovo jer složiti sve ovo je projekt i pola.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Boxer

Original, vidio sam prije jedno 3 godine u VŽ na sajmu automobila jednu 85-icu s takvom klimom, nisam mogao vjerovati očima, isto sam mislio da se netko ***
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

the-rider

i onda ides narucivati dijelove pa te blijedo gledaju u fijatu  :D:
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.