Fait Grande Punto 1.3 mjt 90 ks 2007 teze se ubacuje u prvu brzinu i u rikverc

Autor Somborac95, 12 Svibanj 2020, 14:53:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Somborac95

Pozdrav ljudi imam problem ujutro pri hladnom motoru kad ga upalim da ubacim u prvu brzini i u rikverc e sad prema dobijenim i procitanim informacijama najverovatnije da je kvacilo pri kraju tj druk lezaj i korpa e sad zanima me posto imam plivajuci zamajac  da li kad bi menjao moram da menjam sve u kompletu ili mogu samo deo koji mi pravi problem?
Ili da li postoji mogucnost kad bi zamenio saltalicu da li bi problem mozda i nesta posto sam na puntu 2 imao slican problem i prosto kad smo zamenili saltalicu sve je bilo normalno.


Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Somborac95


Boxer

Ako mjenjaš set kvačila mjenjaj i zamašnjak jer sadašnji neće izdržati novi set kvačila pa ćeš onda opet plaćati ruke
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Somborac95

Aha znaci u tom grmu lezi zec pa dobro sad jos samo da proverim cenu da vidim da li mi isplativije u Srbiji uzeti ili doneti iz Slovacke.

Boxer

Ja sam imao sličan problem na puntu 2 jtd ali je problem bio u cilindru kvačila a ne u samom kvačilu. To smo saznali tek kad smo promjenili i kvačilo i zamašnjak da bi na kraju tek sa zamjenom cilindra na pedali stvari bile kako treba.
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...