Tvornički zadnji spojler

Autor FranZ, 11 Prosinac 2020, 11:49:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

FranZ

Vidim da neki puntači imaju mali zadnji spojler na vrhu vrata od gepeka.
Petpostavljam da je tvornički jer je identičan na različitim autima - rijetka pojava al eto neki imaju. Možda je neki aftermarket koji je bio "dealer addon" ili neka takva shema?
U njemu je 3. štop svjetlo (bar tako izgleda) i zanima me dal netko zna broj proizvoda od tog spojlera, na eperu nema ništa.

I dal ima netko za prodat  :grin:

Evo slika da se vidi na kaj mislim:
      

Dru

Imas na njuskalu dva oglasa sa razumnom cijenom (300kn i 400kn), jedan nema stop svjetlo, drugi nema sliku ali pise da ima stop

FranZ

Hvala na info, pitao sam tog bez slike da mi poÅ¡alje slike i nije to taj. Njegov je dosta veći, okruglastiji i malo baca na nfs underground 

AnteLo

Kod mene je takav, Sporting 98.
Činilo se tvornički dok nisam instalaciju malo bolje pogleda.

Dru

Citat: AnteLo  u 26 Prosinac 2020, 04:09:11
Kod mene je takav, Sporting 98.
Činilo se tvornički dok nisam instalaciju malo bolje pogleda.

Imas sliku? bas me zanima kako izgleda :to:


Tihich

Ovakav je bio na mom, nemam bolju sliku

boresky



Ja sam naletio na ovaj, i nije bio skup. Ovi sa pocetka posta su, ak se ne varam, po 800 kn(?)
+ ko ne maze,taj ne vozi +

FranZ

Citat: boresky  u 05 Siječanj 2021, 09:42:28

Ja sam naletio na ovaj, i nije bio skup. Ovi sa pocetka posta su, ak se ne varam, po 800 kn(?)

Jel to iz onog oglasa za 400kn ili neki drugi?

Za ove s početka sam našao neki oglas s raznim nfs underground dodacima di ih prodaju po 800 ali poslao sam upit i kažu da baš takvih više nemaju, imaju neke drukčije

boresky

Nije taj s oglasa za 400 kn. Trazio sam Punto za dijelove i izbacilo mi oglas a taj auto ga je imao, bio Punto dugo oglasen i ostao spojler pa sam ga kupio.
Kako je izgkedala montaza, bolje da se nezna...... Al je cvrst i zadihtanðŸ˜,ðŸ˜,
+ ko ne maze,taj ne vozi +