parking senzori Lancia Y

Autor Gillet, 13 Svibanj 2021, 13:07:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gillet

poÅ¡to bolja polovica ima tendenciju udaranja lanciom  u tvrde predmete,(zidovi,stupiči :box1:,,)naručil sam parking senzore,, zanima me jal tko znade da li su pozicije  na odbojniku označene ili se bu to stavljalo odokativno,, znam da na nekim autima postoje oznake  na unutarnjoj strani kam dolaze senzori pa možda i lanček ima nekay takovoga... :help:

forsage

razmisli o kameri straga..iako je lancia y jako mali i kratak auto ali ako je baš potrebno...
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Gillet

senzori su več naručeni,, nadm se da budu pomogli.. :D:

Mike20

Mislim da na običnom braniku nema, pošto su to posebno izvedeni nosači

Gillet

pa onda bumo postavili kak se nejbolje da, da pokrije što veći prostor.....

Mike20


Gillet

hm, premalo mi je onda 4 senzora,,trebalbi ih bar 12.... :box1:

Mike20

ImaÅ¡ s 8 komada, set za naprijed i iza, pa ih staviÅ¡ sve iza  :haha7:

Gillet

 :bravo2: :badtaste10: :jezik: :jezik:
naručil neke wirelles,,lakša je montaža,, pa ..valjda bu oki...

Mike20


Gillet

znaš koga u vž i okolica ko bi to kvalitetno ugradil?

Mike20

Znam jednoga kvalitetnoga, al nema vremena :haha7:

Pa mislim da nesmeÅ¡ niÅ¡ Å¡rafati i buÅ¡iti mimo ovlaÅ¡tenog poÅ¡to ti je auto pod garancijom. Imal je Prikratki nekakve Valeo senzore, 600-700 kn su bili, samo mislim da je montaža valjda 3put tolko  :haha7:

forsage

ma kupi unimoga..problem riješen!!!!!!!!!!!
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Gillet

#13

jel ovakvog Unimoga?

Gillet

#14
Citat: Mike20  u 14 Svibanj 2021, 13:37:19
Znam jednoga kvalitetnoga, al nema vremena :haha7:

Pa mislim da nesmeÅ¡ niÅ¡ Å¡rafati i buÅ¡iti mimo ovlaÅ¡tenog poÅ¡to ti je auto pod garancijom. Imal je Prikratki nekakve Valeo senzore, 600-700 kn su bili, samo mislim da je montaža valjda 3put tolko  :haha7:
22. idem kod Bauera,Zabok na servis pa ga bum pital kak je to sa garancijom,,makar lancia ima i sa lijeve i sa desne strane oguljotine tak da je lak već dobil....
a ovaj kvalitetni mešter,koji nema vremena, recu mu da se radi o wireless senzorima i da ih samo treba spojiti na rikverc svjetlo,, a ja ima m novi roštilj na terasi,,,