Fiat Punto 1.2 pk kais dimi

Autor Okram12344, 02 Studeni 2021, 12:20:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Okram12344

Imam problemčić, imam Punta 1.2 8v (bez klime) koji mi je stajao jendo tjedan dana nije vožen, kad sam ga probao upaiti nije htio mislio sam da je akumulator kojeg sam kasnije napunio ali opet nije htio. Zvao sam prijatelja i upalili smo na gurku medjutim pk kais mi se dolsovno otopio kad smo ga upalili. Dan poslje sam isao se pozabavit da vidim sta je i primjetio da je alternator bio zapekao, vidio sam na yt ima neka fora da se malo naulji i gedorom lagano vrti dok se na razradi sto sam i uspio sad se vrti normalno glatko cini mi se da su lezqjevi dobri jer nemq ni lufta ne klima se i vrti se lijepo. Međutim kupio sam novi kais stavio i na prvu je zadimio, malo sam ga jos naspanao na alternator i sve je bilo uredu dva dana ali nakon toga opet se upalila lampica baterije i krenuo je dimit. Opet sam ga malo naspanao i radilo je sat vremena bez dima i lampice nakon kojih se opet isti problem vratio, sad neznam jesam krivo ga naspanao je li do alternatora ili se istrosio kais od svih pokusaja spananja nemam pojma trebam pomoc.

dinko1981

Kupi drugi polovni alternator za 100/200kn i pici dalje, ovaj je ocito gotov