Bravo/a & Marea - motor 1.8 16V

Autor mikeg20, 20 Listopad 2007, 08:57:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

igor_kravarusic

Samo naprijed sa planovima   :ok:   :ok:   :ok:

zvrk


rakun

Bok dečki! Evo ja imam  1.8 gt sa 250000km. Problema nemam u ovih 6 godina jedino kaj je mrtav do 4000 okretaja a onda je lud.potroÅ¡nja 10l po gradu . Tvrd al zato leži . Jedino kaj bi sad sa jedno 30kw jači jer sam ga se nauživao !!!!!

mikeg20

Pozz Rakun, dobro došao/la na forum.
Predlažem ti da s vremenom predstaviš svoj auto u zasebnoj temi da vidimo tvoj autić pa opiši sve što je taj auto odradio u tvom vlasništvu, a i što si ti odradio/la na autu hehe.
Evo ti mjesto za to na forumu:

http://fiatisti.hr/forum/index.php?board=78.0

igor_kravarusic

Citat: rakun  u 02 Ožujak 2009, 12:16:01
Bok dečki! Evo ja imam  1.8 gt sa 250000km. Problema nemam u ovih 6 godina jedino kaj je mrtav do 4000 okretaja a onda je lud.potroÅ¡nja 10l po gradu . Tvrd al zato leži . Jedino kaj bi sad sa jedno 30kw jači jer sam ga se nauživao !!!!!

Postoji bravo hgt - to je onda pravi izbor za tebe    :nod:

marijana

i ja imam brava 1.8 16v i motor mi je prolupa točno na 200.000 km,i onda smo mu napravili generalku, ali sve u svemu obožavam ga,prava je jurilica,ima plin ,stvarno je sve ostalo sidi i vozi.Ali nažalost prodajem ga jer muž oće kupiti neki drugi autić :facepalm: :facepalm: :facepalm:

zvrk

šteta....to je dobar auto....i nažalost velika većina nas je iskusila "prolupavanje"....

ali bez obzira na to....ja ga još uvijek volim i vozim...

kad skupiÅ¡ dovoljan broj postova...možeÅ¡ otvoriti oglas...  :good:

Dalibor

onda nemoj prodavati :ok:
nek si muž kupi drugi auto :D

marijana

Citat: Dalibor  u 12 Svibanj 2012, 14:08:07
onda nemoj prodavati :ok:
nek si muž kupi drugi auto :D
a da su bolje financije(dvi registracije)nema Å¡anse da bi ga dala ,jer stvarno je auto za pet :formula: :formula: :formula:

Dalibor


topolino

#25
Nedaj se. U prodaju jedino da je veliki manjak vrata i prtljaznika ili financije gabula (ne dva auta). Nek se dragi malo prilagodi on bi sigurno htio nekog svabu koji je bezgresan (garant narodna kola). Koji je drugi auto u igri?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

marijana

Å¡vabo dobro si reka,bmw,a ja  :( :( :( :facepalm:

zvrk

 :lol
nedaj se marijana.....nedaj nikom 1.8.....
i meni je prolupao na sličnoj kilometraži...ali sam sada naučio kako da se to više ne dogodi...i vozim bez straha.... Eto, sad skoro 270tkm i gas dalje...


Dalibor

nedaj se :lol
a da promjeniš muža

topolino

Upotrijebi zenski autoritet. Ili tvoj bmznj ili ja.
To uvijek pali.
Ako izabere bmznj neka si ga drzi i spakuje stvari
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: