Bravo/a & Marea 1.6 16v - iskustva (i pitanja) korisnika

Autor Zoki7466, 16 Listopad 2009, 12:40:27

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

alstajdu

Evo motor je otvoren,probila je brtva glave i okrenuo je ležaj na radilici
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

Bravissimo

Pozdrav, imao sam problema s temperaturom, pa je zamijenjen termostat. I sad, za razliku od prije, temperatura se ne diže prema crvenom, nego se pri većem naporu digne jednu crticu iznad sredine. Dok je radio normalno nikad nije išao preko sredine. Pa ako me možete raspametiti da li je to više manje ok ili ne.
Hvala unaprijed

brava 312

Ok je to, možda bi još trebao ozračiti sistem.
Na pola mora biti i ako se malo digne ok je.
A kada doÄ'e blizu crvenoga nije dobro nikako.

DarioChoki

Kada dosegne sredinu tu morad i da bude ne smije niti da se dize niti spusta
Vrijeme je kratko, previĹÄ,,e kratko da bi se troĹÄ,,ilo na ruĹžne cure i auta sa malom potroĹÄ,,njom.

Bravissimo

On meni dosegne tu crticu iznad sredine pa ga spusti na sredinu

franjo-fritz

To sto se malo digne iznad sredine nikom nist.. Tak i tak ima dvije brzine ventilatora...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

tom1961

Citat: Bravissimo  u 13 Kolovoz 2016, 15:32:31
On meni dosegne tu crticu iznad sredine pa ga spusti na sredinu
I kod mene je tako. Na toj gornjoj crtici se pali ventilator, koji ga onda spusti na donju. Sve je to normalno.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

DarioChoki

A mislio sam da bude polje citavo iznad sredine
Uredu je jedna crtica i meni tu bude sredina il crtica iznad to je normalno. Ranije mi se hladilo auto u voznji pa sam promjenio termostat.
Vrijeme je kratko, previĹÄ,,e kratko da bi se troĹÄ,,ilo na ruĹžne cure i auta sa malom potroĹÄ,,njom.

Dotz27

Bok decki,sutra idem vjerojatno uzet bravo iz 2000 ,sx oprema iako pise iza gt al tko zna kaj to pise i tko je stavio to. Motor je 1.6 16v,ne vuce kak bi trebao kaze lik da je zagusen. Limarijski je relativno olej,iz nutra ce mi trebat podizac suvozacevog stakla pa ako netko ima (inbox). Takoder mu svijetli abs na kontrolnoj ploci a i auto se napikava na nos. Rucna drzi bolesno,a onaj najveci problem mi je sto ne pokazuje ulje kak se spada. Dakle jel njemu fakat treba tak dugo da se slije ulje u karter ili sta? Prije toga sam imao punto 1.2 75ks i nikad nisam imao isti ili slican problem na ijednom autu ,od yuga opela kaddeta vectri i ostalih raga pa me zanima wtf..hvala na odgovorima.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk


Memphis

GT ćeÅ¡ prepoznat po volanu. Ima volan od HGT-a?  Ustvari jel to onaj crni iz oglasa?

Ak ne vuće mogu biti injectori i sl. ne kužim za ulje? Misliš šipka?

Mike20

Skoro duplo više ulja je u 1.6 16v motoru nego u fireu

Dotz27

Je lega taj crni za 500eura.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk


Dotz27

Sipka ulja je suha da kad se provjerava ulje..upalin ga nakon minut provjerim ima ulja,provjerim 4x i nema ulja. Debilno.

Poslano sa mog Moto E (4) Plus koristeći Tapatalk


Memphis