Kupio stilo, sta sad.?

Autor ragnar, 08 Lipanj 2015, 22:52:00

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ragnar

ne dosta
previše
priča je krenula jer mi je Kum našao na moj prijedlog auto u Njemačkoj
pregledao ga kaže savršen
i za 5 tis oiro i morao bi biti fiat savršen
i onda ga do ezao
a sada kada je tu. nema natrag
plati državi što trebaš popravi i vozi
najtragičnije je to što mi ga je on dovezao pa nisam imao troškove odlaska zool talica i ostalog jer bih to platio još 500 oira
došao bi me stilo uhhhhh :trus
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen

Da. Za stilo je to previse novca. Auto bas i nema neki komfor,zvučnu izolaciju i ostalo. No,sta je tu je.

Mike20

AK motor ima tu km koju si naveo, vrijedi tih novaca.
AL ak nema, onda je malo preskup.
Za nešto više novaca imaš Bravo 2, al kak je rečeno, što sad, riješi najbitnije-remenje i tekućine, kočnice i gas

draĹžen

Ima dobrih bravo dva i za manje. Samo ako je kolega Ganjao karavan onda jbg

ragnar

#49
Auto ima tu kilometrazu. Prov jereno vise puta na  vise mjesta dijagnostika i  motora i racunala
da htio sam  karavana  a sad ga j....i sto je tu je
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

DinoG

Ako je s motorom sve u redu s vremenom ces rjesiti ove ostale sitnice i vidit ces kako se dalje ponasa.
Imam kolegu sto vozi Stila karavana i kaze da ga ne bi mjenjao za nista kolko je zadovoljan s njime.

ragnar

jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

stilista

taj test amortizera i nije bas relevantan.....u globalu bi osjecaj u voznji tu puno vise rekao....da su tako losi kako su ti prvi rekli onda bi prolaskom preko neravnina i dalje kako da najbolje objasnim..ljuljao, plesao....

udarci preko rupa se mogu pripisat i selenima zadnjeg mosta ili vilicama, balans stangicama (jeftine a iritiraju)...ne nuzno amortizerima...

sto se tice diskova i plocica.....sam vidis koliki je stvarno zub i koliko mesa ima na plocicama....nemoj se dat navuc pogotovo ako si sam zadovoljan kako koci...


puno novaca.....ovisi kako gledas....malo km, izdrzljiv i jak motor, prostora skoro kao u pogrebnim kolima, oprema solidna....svi ali bas svi ce ti rec da si puno dao i da si mogao kupiti bolje jer je njihov susjed pero cuo od prijatelja stefa da je neki njegov poznanik iz drugog sela kupio noviji, bolji za par tisuca ojera manje...klasika

napravi veliki servis i zamjeni nosace.....ovo ostalo ne vjerujem da je u takvom stanju da treba hitnu zamjenu....toci i vozi.....dobar je to auto  :ok:

ragnar

Zato sam i ciljao sila, napraviti cu ovw tekuce stvari i planiram ga gonjati nekolkko godina i puno km. Zbog motora i prostora sam ga i kupio. Komentari...... ne zanimaju me jer kakvih ima mozes samo zamisliti. Uglavnom me gladaju sa podsmjeho  i komentiraju ispod glasa budala kupla fiata....najbolji je biojedan likkoji je ekao da sam trebao od njega kupiti peugeot 307 iz 2005 s 220000 tkmza te pare hahahahah
Ili naravno golfa
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen

I ja sam taj auto uzeo zbog motora. Jbg samo moj ima preko 200 iljada. Iritiraju me nosaci ali su skupi pa nisam mijenjao. Napravio remenje i sad cu ovijes. Izdrzljiv je auto. Na -17 kao mina pali a ide vrhunski. Tvoj još bolje

Mike20

Ovo za amortizere ti ja mogu potvrditi. Nakon što sam stavio nove amortizere na auto i to Kayabu, na tehničkom je onaj faktor bio za 20% lošiji nego godinu prije sa starim amortizerima iz kojih je ulje iscurilo.

ragnar

Bit ce to ok.samo da pregrmim u glavijer sam prodao renault fluence sa 29000 km ja bio prvi vlasnik ugradio plin star 4 godine za 9000 a sada kupio ovo za 7. Jbg kod fluencea nije   mi odgovarao ulaz u prtljaznik
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

draĹžen

Znam kako ti je. Ja sam prodao megane 2 kojem sam bio prvi vlasnik skroz ispravan i kupio stilo s 200plus tkm. Jbg. Treba on novca. Konkretno meni klize lamela,seleni otisli naprijed i nazad,amortizeri prednji i nosaci motora. Trebam cca 5000 kn u njega ali ih nemam. Jbg.lamela klize samo kod jakog ubrzavanja ako ne spustim brzinu nize pa mi to toliko ne smeta jer u normalnoj voznji se ne osjeti. Ovjes mi je najpreči za raditi. Nosaci su neugodni ali ne utjecu na sigurnost

DinoG

Upravo ovo sto kazu kolege Stilista i Mike20. Da su amortizeri losi ne bi ti trebao nikakav test nego bi osjetio odmah.

Meni su prednji propisali, ali na tehnickom stroj pokazuje da su jos ispravni, cak nisu ni blizu granice da budu neispravni, a svaki puta kad udjem u zavoj ili kruzni tocno osjetim kolko tockovi poskakuju i udaraju, ako je blag a dug zavoj onda se mali Punto ponasa ko brod kolko se ljulja. Najgore mi je bilo kad s kruznog skrecem u zupanijsku(zna Ragnar o cemu pricam) prvo pokupim onu udubinu poslje pjesackog na izlazu i onda se auto ljulja skoro do iduceg krizanja, a amortizeri kao ispravni.

buzz11

Ja mislim da si ti malo previse opterecen nekim stvarima. Ako auto ima, a ocito ima tu kilometrazu, samo gas. Taj JTD ce sahranit dva TDI-a. Svi se kvare i tko kod te uvjerava da fiat nek si kupi golfa. Kramp od auta  :facepalm: Frend je imao Dunu 1.7D. Motor je sahranio dvije sasije.
Ex: AR 33 1.7 16V, Fiat Brava 1.4 12V, AR 156 2.4 10V
Trenutno: AR 147 1.9 8V, Fiat Bravo 1.4TB MultiAir Sport 140, Audi A3 2.0 TFSI