Novi Bravo-Aux ulaz za autoradio

Autor Papcina, 14 Siječanj 2009, 20:34:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Alain Delon

ok, atomic tebi treba ulaz AUX, da bi spojio mp3 player. to je druga priča i nema veze sa AUX izlazom koji se koristi za spajanje pojačala ili aktivnih subova. AUX ulaz imaš(tvrde vlasnici u ovoj temi ranije) na radiu i na njega možeš spojiti player bez neke muke.
kako si i napisao, izvuci kabel, vidi gdje ti ga je najljepÅ¡e smjestiti i uživaj  :resp

speljac

Citat: gt3  u 30 Studeni 2009, 12:37:15
ugradio sam aktivni woofer pa ako nekog zanimaju detalji, napisem.


Napiši:)

pirec

DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

gt3

Citat: Å¡peljac  u 30 Studeni 2009, 15:08:24
Citat: gt3  u 30 Studeni 2009, 12:37:15
ugradio sam aktivni woofer pa ako nekog zanimaju detalji, napisem.


Napiši:)

kao sto je Alain napisao. kupio sam aktivni sub, http://www.svijet-medija.hr/jbl_basspro_ii,13712,154.aspx, cije pojacalo ima HI input, izvukao zice sa zadnjih zvucnika i radi sasvim dobro. nisam ni htio nesto posebno, samo da mi malo popuni zvuk. jedino je bilo zezancije sa provlacenjem kabla za +, iz kabine prema akumulatoru.
ak te zanima nesto posebno, pitaj!

atomic


epotr

Kaj je riješeno na kraju sa tim AUX ulazom? Jel to provučeno, radi sve normalno?

speljac

Baš sam gledao kak je jedan britranac to spojio. Ako spojim sub na serijski radio i ja ću si to spojit za mp3..Jedino je koristio krivi kabel, treba biti oklopljen radi smjetnji.
KupiÅ¡ aux adapter na chinc, i onda chinc na 3,5 mm jack ulaz. To spojiÅ¡ i radi. Samo treba zbuÅ¡iti plastiku za ulaz. 

epotr

E jbga! ...neću plastiku buÅ¡iti... Ok, ako treba negdje malo, ispod... Ali armaturu??    :smrc:

speljac

http://www.fiatforum.com/bravo/224536-fitting-aux.html

On je probušio pored upaljača. I ja sam malo skeptičan prema bušenju plastike, i kako bi to ispalo..Ali mp3 ti mora biti negdje pri ruci da šaltaš pjesme. Ne vjerujem da komande od radija funkcioniraju za to

epotr

Eeee, ovo mi se sviÄ'a... jel ima kod nas gdje za kupiti ovaj prijelaz sa radija na chinceve??

speljac

po meni je bolje kupiti direktno aux na 3,5 mm jack..

epotr

pa da! ...zapravo, svejedno je...
A diii ima to za kupiti u zg-u?

speljac

chipoteka..ja ću tamo prvo tražit

epotr

hmmm...neznam baš. Mislim da bi prije bilo u "DOBAR ZVUK" U rudešu. Ali svejedno, javi jel ima u chipoteci kad provjeris

speljac

vidiš to mi je blizu a uopće se nisam sjetio...