Novi Bravo-Aux ulaz za autoradio

Autor Papcina, 14 Siječanj 2009, 20:34:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Papcina

pozdrav svima

uhm ne znam ako sam dobro postavio temu i ako se nalazi na pravom mjestu
dakle, pitanje..
novi bravo, srednja oprema, 1.9jtd no to je nebitno...
auto ima onaj standardni radio s cd playerom, al ne cita mp3 vec samo obican audio format... al kad mjenjam source vidim na displeju
da se pojavi i aux... mene interesira, ako je moguce negdje nekako spojit malo kabela i 3.5mm bananu da mogu ustekat svoj mp3 player i tako slusat glazbu koliko god ocu... se moze nekako negdje provuc koja zica? je netko radio takvo sto?
ajde ako netko zna nek javi, zahvalan sam..

Tony

pretpostavljam da iza ima aux in u obliku 2 cinca, znaci tebi treba kabel da je na jednoj strani 2 muska cinch-a, a na drugoj muski 3,5mm

konkretno u cipoteci:
7500000144   CAB. 3.5mm STEREO M - 2xÄŒINÄŒ M 2m   11.00 kn

gandalf

ili ima 3,5 mm ženski konektor negdje u autu. (npr, u fabiji je kraj ručne)

2xMAR

Nemam ništa konkretno za reći. Interesiralo bi i mene to nekako riješit. Trebao bih se zaletit do servisera pa ću se raspitat može li se, i ako da, kako i za koliko. Vjerojatno malo više od cca 11,00kn:-)))

pirec

Vidio sam na e-bayu talijanskom orginal kabel ,ali se ne sječam cijene!!
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Cinquecento

samo probajte izvadit radio morate zada imat AUX ulaz i triba bi bit jedan od ova dva kabela koja su vec gore navedeni. u servisu bi vas samo opljackali za to napravit.

Papcina

to sam i ja pretpostavio da je iza radija negdje neki extrakonektor za to, ali mi moze netko pojasnit kako se vadi plastika s prednje konzole da dodjem do radija? ne bih volio razbit komad plastike pa da poludim zbog toga... thx...

Papcina

btw, ne gubim nikakvu garanciju ako to idem sad slozit?

speljac

trebaš posebne ključeve za izvadit radio, imaš ih za kupit na e-bayu, i vrlo vjerojatno će ti u servisu prigovarat za to, pa bi ih bilo dobro prije nazvat, onak čisto informativno:)

Papcina

gdammit, a moze netko da info koliko dodje u ovlastenom servisu takvo sto? ili makar sto da pitam pa da ih probam nazvat : :nod:

Papcina

sto je ovo drugo? kljucevi za izvadit plastike i radio?? je vadio vec netko plastike da kaze di su drzaci?

pirec

To su ti noževi koji se gurnu u one dvije rupe sa strane da se otkvači radio i onda ga komplet sa "plastikama"izvadiš.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

andy85

jesi išta uspoi složiti? i ja bi išao to slagat...

kyzo

Koliko su ovi ključevi po dimenzijama, širina i dužina te debljina lima?? To bi ja sebi napravio sam, samo bi mi dimenzije trebale ako ih netko ima....

gt3

jel tko ugradivao muziku? zanima me jel zeznuto spojiti pojacalo, tj izvaditi radio. kak mogu saznati jel mi radio uopce ima izlaz za pojacalo. u papirima od auta mi ne pise nista o tome! imam T-Jet 120ks, Fashion ;D