punto mk2 1.2 16v - servo?

Autor Blacky, 30 Lipanj 2010, 17:41:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Wayfarer

Uf, mislim da nemam torx ključ.

Pa toga me i je strah, da mi ne otkaže u zavoju negdje, pogotovo jer mojim selom puno kamiona vozi.  :ohmy: Valjalo bi to čim prije rijeÅ¡it da ne bi bilo :bicikla:

Al ne kužim, do sad je sve OK bilo. :(

franjo-fritz

Netreba ti torx mozes sa gedorom 8ili 10.. Ja sam ostaoo tri puta u zavoju bez serva na 150km u komadu e sad moze bit a i nemora. Ugl. Nadi nekog ko kuzi pa da vidis sto je al mene nemoj zvati jer ja sam seronja  :*
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Wayfarer

Hahahaha, i ja sam popriličan seronja pa bi možda mogao i riskirati s tobom. :)

A ne znam, budem probao to za vikend riješit a do tada ću bit ekstra oprezan, šta ću drugo. Mislim, znao sam kad sam kupovao auto da me to čeka, samo sam se nadao da će proć koja godina do toga. Čak sam izbjegavao city opciju koristit jer sam čitao da ona radi probleme...

franjo-fritz

Da ti to nerdi glavobolju skini motoric i vozi bez njega. Jest da je tezak na volanu al jbg znas na cem si.. Sretno
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Wayfarer


topolino

Curin mk2b servo otisao skroz. U 20 min 3puta se iskopcao krenes motati, cujes tak (kao da relej iskopca) i servo mrtav, lampica ne svjetli izgleda pregorila kao i ona za pojas. Mogu li kako na dijagnostici vidjeti sta je crklo? Naravno ugasis auto, pa upalis sve radi do ponovnog skretanja, akumulator je nov.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

Naravno da mozes. Diagnostika i znat ces ali 90% na mk2b je u pitanju senzor pozicije.

topolino

Ukopcat cu ga pa vidjet sta kaze.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

mlut

Pozdrav elektro volan problem pipl :D.
Danas sam skinuo taj motorić ispod volana, obožavam onaj treći Å¡araf gore kod table, skoro sam potrgo plastiku  :D . Jedino Å¡to je moj drugačiji motorić na njemu nisu gore releji (ako jesu to releji) nego vjerojatno ispod (nisam htio lemiti jer bi vjerojatno neÅ¡ta zeznuo. Tako da sam samo kontakte nasprejao kontakt sprejom. Nadam se da će proraditi hvala za upute :resp

mlut

#129
tjedan dana ništa

mlut

jutros se upalila kontrolka dok sam vozio ravno, Ä'jubre jedno :D , morat ću prelemit ako je do motorića. Srećom pa su nekakvi zvjezdasti mikro Å¡arafi za kojeg nemam alat

Mike20

Tražilica mi ne izbacuje ništa, tema o el. servu je zaključana.

Ne sjećam se više, jel je bila na forumu tema tj DIY o zamjeni senzora volana na Puntu, nemrem ju naći. Ak nije da ju napravimo.

cicili


Mike20


ssandor

da ne otvaram novu temu, jutro upalim auto a volan kao da je zacementiran, ugasim ga i opet normalno radi. očito me čeka zamjena serva, kako najjeftinije proći s time?