Novi Bravo - žarulje i osvjetljenje

Autor andy85, 01 Srpanj 2010, 14:02:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

andy85

dakle trebaju mi nove žarulje za moj bravo, pa vas pitam koje bi bilo najbolje deti?
nekako bi stavil philipsove pa ono da čujem preporuke - bluevision, morevision, x-treme pover, nihgt guide...???

:ok:

nenno

definitivno Philips Night Guide - apsolutni best buy - ja ih po preporukama grunuo na Deltu i stvarno sam zadovoljan.. proguglaj malo, na VW forumu je čovjek obrazlagao kupnju tih žaruljica.
Prije sam koristio i Vision+ i Turbo Vision ( tak nekak ) - night guide su mi puno optimalnije i bolje !



pirec

DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

speljac

Ja sam koristio philips bluevision za kratka i power to night za duga na bravu dok nisam imao xenon. Ako iz nekog razloga ne želiš xenon probaj sa extreme power od philipsa

andy85

Citat: Å¡peljac  u 02 Srpanj 2010, 08:13:24
Ja sam koristio philips bluevision za kratka i power to night za duga na bravu dok nisam imao xenon. Ako iz nekog razloga ne želiš xenon probaj sa extreme power od philipsa

nebi za sad xenon stavljal... nego čital sam i kao da xtreme power nema H1???

NikolaST

assumption is the mother of all fuckups

speljac

A onda uzmi bluevision. Ja te bluevision već godinama selim iz auta u auto, nikak da krepaju:) Prezadovoljan sam s njima

andy85

nebi bluevision... budem probal nac negdje taj night guide... kod nas u ÄŒK nebrem nac nigde.... zna ko de bi ih imali? H1!! molydon nema....bar ne na webu...ni intercars...

mikeg20

A zakaj nebi stavil xenon?
Malo je skuplji od žarulja koje mislim kupiti, možda su čak i po istoj cifri
A i najlošiji xenon svijetli puuno bolje od najbolje halogene žarulje

pirec

A samo žarulja u Metrou košta 86,00kn
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

mikeg20

Je.
Al htio sam reći da, ne sjećam se koji Philips, je bio 200tinjak kuna 2 žarulje, a set xenona 430kn tak da je relativno mala razlika u odnosu na dobiveno

andy85

neznam...nekak sam skeptican prema tin naknadno ugradenim xenonima...a puno putujem van HR, pa kaj nebi vani mel problema zbog toga...a dobra svjetla mi trebaju jer vecinom putujem po noci... evo sad sam uzel osram nihgtbreaker jer philips night guide nigde nema...dobil sam obje za 120 kn...a kolko sam videl i čital trebae bi te biti na razini philips x-treme power....pa bumo vidli....

gandalf

ako staviš 4300 K žarulje nećeš imati baš nikakvih problema.

FiatUnoFire60

Da li je 150 kn previse za dvije nove H4-oke Philips Xtreme Power?