Stilo 1.9 jtd 59kw zamjena termostata

Autor Josip, 22 Ožujak 2012, 18:34:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

draĹžen

Meni super drži. S vremena na vrijeme malo pogledam crijevo i to je to

Multijet

Da postoji neki problem sa crijevom mislim da bi se već pokazalo, pogotovo ljeti kada su temperature viÅ¡e. Crijevo kao takovo je elastično i može se bez posljedica razvući do neke mjere. Kada sam stavljao termostat nije se neÅ¡to previÅ¡e rastezalo i nisam osjetio da bi se iÅ¡ta dogaÄ'alo sa samom armaturom u crijevu.
Ne znači da se možda neće nešto dogoditi jer sam stavljao u postojeće crijevo, možda bi bilo bolje da sam kupio i stavio u novo crijevo, vrijeme će pokazati.
Neki voze tako godinama i nisam naišao da se nešto loše dogodilo, nadam se da niti neće.
0989739290

franjo-fritz

I ja sam to iskemijao na svojoj alfi jer sam malo skrt dati 300kn za novi termostat. Iako i nisam za takve kemije kod misterija ako nije iskljucivo na njihov zahtjev. Koliko sam ih ugradio cca30kom. Jedan je zablokirao nakon godinu dana. A jednom nakon dve godine pocelo crjevo pucati al je i ovak vec bilo izmuceno.. Pa kod ugradnje takve kemije u gepek odvijac i kljesta pa ako je sr...  Ljepo odvrnes selnu iscupas ga van i to je to.. Istina da dosta tesko ide i van i nutra
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Zvenko

ja već jedno tri godine vozim sa termostatom u crijevu bez problema!

send from my Nokia 3310