Stilo 1.9 jtd 59kw zamjena termostata

Autor Josip, 22 Ožujak 2012, 18:34:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Josip

dakle u 12 mj je stavljen drugi termostat ajd bili su hladni dani pa me nije zabrinjavalo sta temperatura nejde preko pola ali sada su topliji dani a termostat i dalje doÄ'e do pola i dalje niti mic ????? potroÅ¡nja kombinirane vožnje oko 7L pretežno ujutro Borovje slavonska jelkovec pa na mihaljevac i popodne nazad Borovje al temperatura ujutro i popodne nikada preko pola !!!!

stilo887

dali netko zna kako izglada termostat na stilu 1.9 jtd i koliko dode

a.m

stilo887 kosta ti puno blizu 700 kuna a rvo ti rijesenja za 50kn koje funkcionira savrseno barem na mom stilu stim da sam skinuo crijevo sa termostatom preko ljeta
http://fiatisti.hr/forum/index.php?topic=23714.0

kemba

dobra stvar sto jest jest, mada 5 strana citanja me rano ujutro ubilo

btw. am onaj klik relaa i nemiran rad motora kad okrenes grijanje na toplo ti je samo znak da ti auto ima dodatni grijac na struju tocnije 3 komada u sistemu ventilacije tocno iznad malog izmjenjivaca topline, probaj lagano okretati gumb za grijanje i osjetit ces da 3-4 mm prije full toplog se osjeti da "okine" prekidac
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

a.m

da znam za taj dodatni grijac ali zasto toliko povuce struje nije mi jasna ta stvar

forsage

ja renolčekov termostat iz crijeva nisam vadio van cijelo ljeto i sve je bilo u najboljem redu.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Zvenko

da vidiš, sad sam se i ja sjetio, nisam ga ni ja vadio i sve je prošlo u najboljem redu, kad su bile one paklene vrucine kazaljka je išla niti jednu crtu iznad pola. tako da mislim da je to ok!

a.m

eto dobra vjest znaci da funkcionira dobro ajd da znam da se nemoram sljedece ljeto zezat sa skidanjem

stilo887

e hvala ekipa na savjetima,sutra i ja idem po renolcekov termostat....

kemba

a ja kreten kupim termostat i dam 400 kuna............. hebes budaluuu
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

kosta13

Molim pomoć! Kako se skida donji Å¡eraf na termostatu jer na njemu je pričvršćen   nosač od metalne cijevi..  Nekontam na koju foru to skinut.. 

oliver23

Nemas potrebe kupovati novi termostat jer kosta ja ko puno...kupis termostat od Renaul 4 i gurnes ga u onu debelu cijev od termostata prema hladnjaku...imas temu tu na forumu...original termostat kosta 500 kuna a ovaj od Renault 4 oko 70...

kosta13

Ma vec sam ga kupio za 300kn novi sa senzorom..  A onaj nosac kaj me zafrkavao sam samo pomotao jer vidim da nicem ne služi jer je cijev i bez njega fiksna..

draĹžen

Ne znam da se itko zalio na crkavanje istoga. Uostalom vidis da ti temp raste i iscupas ga. U srbiji koja je kraljevina stila jtd nisam bas cuo da je nekome krepao

kosta13

Neznam..  Al nisam za to kemijanje..  Orginal je orginal.. Je da sam raskrvario ruke dok sam ga stavio al bitno da je temp sad fino na polovici kako treba bit.. A i osjeti se u vožnji Å¡to je logično da auto bolje ide kad je zagrijan na radnu temp.