Bravo - ugradnja farova s lećom

Autor ChRiStIaN, 24 Listopad 2012, 13:14:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

ChRiStIaN

Pozdrav,

tražim neke farove s lećom za ugraditi na svojeg Brava pa sam naišao na dva različita postupka ovdje na forumu. Jedan kaže da je sve plug&play a na drugom sam našao da je potrebno nešto prespajati i preslagivati? Koji je način točan? Radi se o Fiat Bravo 1,2 16v 99 godina. Hvala!

autoservis-edo

Ako sve samo postekas sve ce raditi ali neces imati pozicije prednje jer su na farovima sa lec :think:om pozicije odvojene. ja imam lece i samo sam ustekao sve i raci,pozicije mi tako nisu bitne jer se nikad ne vozim sa njima.

ChRiStIaN

Hvala ti puno :) Jel komplicirano spojit da rade?

fiat bravo

Nije ih komplicirano spojiti. Pozicije se prespajaju zato što su žice prekratke da bi došle u žmigavac,
grlo neznam dali je isto,morao bih pogledati na autu
...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

andreiGT

sve je plug&play ,a grla od pozicija ti pašu npr. od malih žmigavaca na blatobranima i grla osvjetljnja tablica od brava ,vjerovatno i od tipa,una itd

autoservis-edo

Zakaj pricate gluposti,napisao sam kak je,obican far ima u djeku za far 4 zice ,masa,kratko,dugo i pozicija,kad stavljas far sa lecom on poziciju ima odvojenu od tog glavno djeka,u glavnom djeku ima 3 cice masa,kratko i dugo a pozicija je odvojena na svojoj zici i drugom djeku. Znaci ako oces da ti sve radi moras na orginal instalaciji pronac koja ti je zica za poziciju i masu i te dvije zice prespojiti na poziciju na faru za lecom i to onda sve radi,ak to ne napravis svijetla i zmigavci rade ali nemas pozicije.

fiat bravo

...SAD Ã,,†E SAMO Ĺ TO NIJE...

marko31

Bok,vidim da se spominje traženje zica i gluposti pa eto ak joÅ¡ nisi vidio to u temi nekoj, narancasta zica na glavnom Ä'eku ti je pozicija u većini slučaja, a crna masa i samo spoji na duže žice i sve gotovo!

the-rider

samo treba izvuci zice za pozicije iz original Ä'eka, nikakva filozofija
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

ChRiStIaN

Znači izvući ih van i produžit ih do mjesta za poziji na faru sa lećom? Thnx

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Besha

 :bravo:

Nije problem povuć žice, ja sam na te žice povuko i angel eyes-e

ChRiStIaN

inače, novi farovi s lećom 450 kuna komad a obični 300 kuna komad, ako netko planira uzeti...pa si još kontam, dati 900 kuna za nove ili 600-700 kuna od nekoga za rabljene koji su u ko zna kakvom stanju :S Još ajd vidiš izvana al ko zna sama leća i to iznutra kak izgleda i kak svijetli...

munjeni

evo i ja razmišljam o ugradnji novih farova s lećom pa me zanima gdje ih mogu naći i po kojoj cijeni?

exhaust