Zamjena orginalnog radija u Bravu 2007

Autor dabar22, 22 Kolovoz 2014, 19:53:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilius

#30
Huu ..  :kmeee: i ja bi takav.
Imam trenutno sa navigacijom druge generacije, ali navigacija je koma i ne pada mi napamet kupovat druge karte.Inaće ovako je OK.

Skrooz .. di si ju kupio.Kod nas ili vani.

g0c

Naručena ova erisin sa 7.1 Androidom. Kroz tj dana treba doći pa ćemo vidit.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Mike20

 :handclap:
Jako me zanima dojam, jer ako bih sebi uzimao nešto takvo, taj erisin bi bio možda najbolji izbor

g0c

Budem javio kad stigne. Ima frend u polu isto taj neki aftermarket baš za vw već tri god i prezadovoljan je.
Moram samo naći one limice za vaditi radio van. Ne znam jesu svi isti ili ima svaki posebno?

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


Mike20

Limići su isti, ja sam ih sebi napravio.

g0c

Kolike dimenzije moraju bit, jel kosina ona bitna?

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk


AntonioK

Citat: g0c  u 29 Listopad 2017, 20:09:14
Kolike dimenzije moraju bit, jel kosina ona bitna?

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
Je bitna je,a najbolje ti je raditi ključeve od aluminija lako ga je obraditi-2mm(tako sam i ja)

punto1976

Kad smo "skrooz" i ja uzimali te multimedije i pitali da nas uzme više sa foruma da dobijemo popust nitko se nije javio, osim onih kaj su pljuvali po tome, a sad bi opet svi.

g0c

evo stigao mi paketić danas. sa jednim danom kaÅ¡njenja  :smile:. smontirao sam ga, plug&play, sve radi, komande na volanu. neznam kud bi stavio onu GPS antenu? zasad sam zadovoljan, nisam neÅ¡to puno probavao, samo spojio da vidim jeli radi. poslje idem na vožnju pa da vidimo kvalitetu zvuka i ostalo.

Mike20

Mislim da GPS antenu dovoljno staviti unutar armature, da možda će bolje tu hvatati nego da je ispod lima krova.

robert_zd

Moja je isto u pretincu, tojest iznad, di je i blu&ME. Iskreno moga sam je slobodno i ne spajat kolko rijetko koristim navigaciju  :DD:  a kad  i trebam adresu , mobitel je zakon, brži, precizniji, ne gledaÅ¡ kad si napravio update za karte

g0c

mislim da ce i ostati u pretincu. imam google karte instalirane, iGo i jos neku. s tim da je ovaj igo jako jako brz.
sve u svemu sama mulitmedija je jako brza, otvara se brzo, brzo mijenjanje medu aplikacijama. moram si samo rikverc kameru kupit, uvijek kad stavim u R mi ju kao pali a nemam ju.
topla preporuka za sve koji si žele ubost.

AntonioK

Ja sam GPS antenu stavija ispod one plastike  A-nosača krova i tako sam je vadija jer je Å¡kripala

Miha.

#43
Koju? :tupan:
XTRONS
Kunfine
XTRONS noviji
AUTOSTEREO
ERISIN

od 1600kn pa do 2200kn..

Tooutman

Bila tema da Erisin jako dobri. Ima ljudi koji ih koriste pa će znati bolje reći.

Ja osobno na temelju toga a i dobre cijene bih uzeo njega. Vidim da k tome ima i da se pože ponuditi cijena. Mort na količinu popust :) Da ne kupujem set guma....
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699