Kako vidjet razliku 1.4 16v i 1.2 16v

Autor amakarun, 13 Listopad 2014, 19:54:47

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

cicili


amakarun

E da danas sam ga malo stiskao i dode on lako do 180 ali poslije nista tesko dalje bere.
Ej cicili i kako ces ti rijesit to kuciste zraka kada ti se raspadne? Po njuskalu ih bas i nema

cicili

Nemam pojma vjerovatno nac polovno u italiji. :D

M.P.

Citat: amakarun  u 19 Listopad 2014, 21:28:36
E da danas sam ga malo stiskao i dode on lako do 180 ali poslije nista tesko dalje bere.
Ej cicili i kako ces ti rijesit to kuciste zraka kada ti se raspadne? Po njuskalu ih bas i nema

i dosta, Å¡ta bi ti, 220 kmh iz 95ks ? ;)

što kaže cico, italija majka

cicili

mislim da mu je 180 km/h i max brzina po specifikacijama.
meni auto lijepo funkcionira do nekih 150, i to je ujedno i max brzina kojom se ja vozim u trenutcima kad na auto putu nekoga preticem ili sl.
jednom sam ga vozio 180, i imao sam osjecaj da bi isao jos, iz ciste znatizelje ali nije to auto za te brzine, sve preko 130-140 nema kontrole nad auto ipak je to kutijica na 4 kotaca sa tezine ispod tone.  :D

jedno je sigurno da punto sa ovim motorom i 6 brzina mjenjacem jako lijepo ide i ima snage za normalnu voznju - preticat, voznja autocestom u okviru propisa bez obzira bila uzbrdica ili nizbrdica i to je najbitnije kao i da ne trosi puno, pogotovo kad imas plin unutra  :D

amakarun

Ma da imas plin koliko te je ugradnja kostala ako se smije znat? Kolika ti je potrosnja plina ?

cicili

ja sam ugradio lovato sistem i izaso me sa atestom nekih 8500 kn, 7400 + cca 1000 atest, ima jeftinijih sistema da se ugradit vec za 6000 kn cak i manje.
potrosnja plina je oko 9l po gradu s tim da mi benzina trosio 8l. autocesta oko 7-8l plina ovisi koliko ga vozis.

isplati ti se ako mislis imati auto duze vrijeme i ako radis barem 15-20tkm, cijena plina je oko 4,90 kn  ;)
ja ni u jednom trenutku nisam pozalio sto sam ugradio plin.  :D

sad kad smo kod plina sjetio se da sam sliko motor kad sam ugradio plin pa usporeduj jel isti.  :D




amakarun

Ma to je isto ko i moj samo sta moje kuciste zraka od 1,2 16v i čep od ulja je crni isto vjerovatno od 1.2. Dali znas otprilike koliko bi to novo kucisto kostalo

cicili

Bolje ne pitaj. :D nesjecam se, ali previse.

amakarun

Pa sta da taj komad plastike tako puno kosta,pa onda bi se bolje isplatilo uzet kn filter i nemas brige vise

amakarun

Uuuu pa ovo kuciste kosta ko zlato 1500 kn to je strasno

cicili

Rekoh ti da ne pitas sad ces cijeli dan bit u transu. :D

devaST

Ajde to je nista a od to sportings 1.4 16v plastika branika ispred hladnjaka samo 1100kn znam jer meni fali tako. Lipo ostavi od 1.2 kuciste i izvedi da vuce izvana zrak i vozi.
Sent from my Nokia Lumia 630 using Tapatalk

amakarun

Pa to ni normalno pa nije to alfa pa da su tako skupi dijelovi stvarno to je ipak malo previse

Maverick

Citat: amakarun  u 21 Listopad 2014, 20:40:50
Pa to ni normalno pa nije to alfa pa da su tako skupi dijelovi stvarno to je ipak malo previse

ajde ajde napravi samo kak ti je kolega rekao.....bolje da je ta plastika skupa nego normalni djelovi.....bit ćeš sretan ako nešto ovako vrisne što djelovi nisu skupi ;)....ovo se da kućnom radinošću sve sredit