Fiat bravo,gewinde sa coupea?

Autor Mario.Rab, 26 Studeni 2014, 22:44:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mario.Rab

Zanima me dali na bravo pasu gewinde sa fiat coupea? Posto vidim da D2 nema za bravo

the-rider

sa alfe 146 ts ti pase
sad vidim da imas 2.0, onda vjerovatno pase, vidi samo da imaju prihvat 35mm dole na rukavcu
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

thomekh

Ovisi od kojeg je auta rukavac,ako je stavljeno sve od coupea onda pase

goran20vT

O kojem autu pricas? Jel to onaj perla bijeli?

the-rider

sta nemaju bravo 2.0 i coupe isti rukavac, 35 mm?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

goran20vT

Nemaju...
20v ima najširi...

Mora paziti za koji model kupuje..

Recimo ako je rukavac od 16v Turbo a gewinda za 20v turbo neće pasati

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Giallo

coupei turbaci imaju jači rukavac kao i serisjki spušteni hgt (sportski ovjes se zvalo u opremi)
TB0385 / FMIC / 3bar FPR / kappa intake / Supersprint exaust / race kat / walbro225l/h / Evocars Stage2

goran20vT

Al 16vt i 20vt nemaju isti... a na 20vt jos dolaze i brembo kljesta dok na 16vt obicni 284mm...
Zato naci origigi rukavce od 20vt je cudo koje kosta bar 200e

Giallo

malo smo zabrijali; uglavnom ima dvije vrste amortizera za bravo hgt :D
vrsta da debljim prihvatom na rukavac se može pripasati na coupea turbaka ( klip amortizera ima drugačiji završetak)
savjet - potraži ovjes točno koji ti odgovara po modelu vozila ;)
TB0385 / FMIC / 3bar FPR / kappa intake / Supersprint exaust / race kat / walbro225l/h / Evocars Stage2

Mario.Rab

Ovjes je komplet od coupea 16vt. Tako je gorane perla bijeli

goran20vT

Pedantno složen autić dok je bio u varaždinu kod filipa ...

Å teta Å¡ta su skinuli ultraleggere s njega bio je preljep...

Mario.Rab

Doci ce opet ultre vjerojatno. Trenutno ceka regu

M.P.

Citat: Mario.Rab  u 28 Studeni 2014, 20:30:57
Ovjes je komplet od coupea 16vt. Tako je gorane perla bijeli

bio je u zadru kratko, ono što sam ga vidio i čuo, auto djeluje kao da je takav iz tvornice stigao :)

Mario.Rab

Iz zadra sam ga i uzeo,nazalost nije bio  jer su isli prijavit atest a nisu zavrÅ¡ili i sad imam *** oko tog da vratim na 1.6