MK1 - Curi ulje

Autor MarkoOne, 01 Prosinac 2014, 18:40:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

crev1986

to nije nista cudno za Punta da ti to bali ! Vozi to i dalje dok ne krene bas cut a onda mjenjaj ! A moj savjet je odi majstoru da to rijesi !

Nikic

Ev problem. Neki dan oprao u praoni motor da vidim di slini i primjetio sam gdje. Sta bi mogao bit problem

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Nikic

Ne vidi se dobro ali je uglavnom ispod ove plastike

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

slabo se vidi, indikator ti je  masan, jel ti zaprskan hladnjak ili kod fara od ulja?

lako moguce da ti je procurio semening bregaste i onda se sljeva po remenju, a remenje razbaca po cijelom motornom prostoru,tako je bilo kod mene na puntu.... tesko je ovako reci sto je tocno...bar meni,
Cuore Sportivo   :wiii:

eLaCiD

Citat: Nikic  u 10 Ožujak 2015, 19:54:00
Ne vidi se dobro ali je uglavnom ispod ove plastike

Poslano sa Galaxy S4 Active



Semering remenice na zupčastom
098  38 77 11
elacid@net.hr

Nikic

E hvala na odg.
Cijena dijela?
Cijena zamijene

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

eLaCiD

Citat: Nikic  u 10 Ožujak 2015, 20:07:19
E hvala na odg.
Cijena dijela?
Cijena zamijene

Poslano sa Galaxy S4 Active



Ne znam baÅ¡ al semering je cca do 50 kn i odmah i zupčasti remen jer ne znaÅ¡ kolko je star a dobil je i ulja pa je uputno ga promijenit.. cijena zupčastog cca 90 kn.  E sad ruke .. to je već teže :)
098  38 77 11
elacid@net.hr

Nikic

Citat: Green Punto  u 10 Ožujak 2015, 20:05:06
slabo se vidi, indikator ti je  masan, jel ti zaprskan hladnjak ili kod fara od ulja?

lako moguce da ti je procurio semening bregaste i onda se sljeva po remenju, a remenje razbaca po cijelom motornom prostoru,tako je bilo kod mene na puntu.... tesko je ovako reci sto je tocno...bar meni,
Sorry green, nisam skuzio tvoj odg. Taparalk je malo Å¡untav.. ne baca okolo ulje samo pocne lagano klizit prema filteru ulja.

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Nikic

Citat: eLaCiD  u 10 Ožujak 2015, 20:12:41
Ne znam baÅ¡ al semering je cca do 50 kn i odmah i zupčasti remen jer ne znaÅ¡ kolko je star a dobil je i ulja pa je uputno ga promijenit.. cijena zupčastog cca 90 kn.  E sad ruke .. to je već teže :)
Ne gine mi sad nakon rege polugeneralka.
Diskovi, pakne, svjećice, moram zadnje lezajeve mijenjat, taj semering i zupčasti... uff posla.. moram izgleda naci nekog da mi to sve pomijenja coz' neam svog mehaničara a ne vjerujem baš svakom..

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

jedan od semeninga je, najbolje odi  kod majstora neka ti to rijesi, nije neka velika investicija, cijene ti je rekao elacid, za ruke hmmm mozda nekih 200-tinjak kuna
Cuore Sportivo   :wiii:

Green Punto

Citat: Nikic  u 10 Ožujak 2015, 20:15:24
N' neam svog mehaničara a ne vjerujem baš svakom..


vidim da si iz zg-a, zato odi kod bertola on ce ti to kvalitetno rijesit  :)
Cuore Sportivo   :wiii:

Nikic

Citat: Green Punto  u 10 Ožujak 2015, 20:18:09
vidim da si iz zg-a, zato odi kod bertola on ce ti to kvalitetno rijesit  :)
E hvala ti. Di je on u Zg?

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

Pavlinska 32
Velika Mlaka - Zagreb
Cuore Sportivo   :wiii:

Nikic

20km od mene nije daleko..

Poslano sa Galaxy S4 Active

Just a Black Snail

Green Punto

Cuore Sportivo   :wiii: