Stilo 1.9 JTD 59kW - Ne uključiva turbo

Autor speedy91, 15 Travanj 2015, 15:38:30

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

speedy91

Stilo 1.9 JTD 59kW uredno doržavan, ne troÅ¡i ni kapi ulja. Dakle... upalio ga, otiÅ¡o na kavu te do konzuma. U konzumu bio cca 10 min. Sjeo u auto izasao na cestu i ne želi uopće upalit turbinu. Prije nego treba turbo upalit ide kako i prije i dalje je gori od SDI-a. Nema ni dima ni niÅ¡ta, auto normalno radi i pali. Mehaničar nije imao vremena pa ga je spojio na brzinu da vidi dal radi MAF senzor, ali on je ispravan. Pa evo ako ima tko kakav prijedlog nek kaže  :facepalm:

draĹžen.os

Pogledaj crijevo koje ide sa turbine da nije negdje puklo ili Å¡elna da je popustila.  :82:

speedy91

glupo mi je jer je ssve radilo prije nego sam ugasio auto. Sjeop upalio i nece. Al provjerit cu

franjo-fritz

Kako znaš da turbina neradi???
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

speedy91

nema onog njezinog zvuka dok se vrti. I nema auto snage. Zvuk motora je uvijek isti ko obican dizel.

franjo-fritz

Može biti x problema a ne da turbo ne radi.... Upali auto stisni crijevo od turba i daj gas ako napuhava crjevo radi...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

speedy91

Probao sam i to napravit i nema pritiska u crijevu. Uvijek je isto

draĹžen.os

Mi smo imali sličan slučaj. Auto bio na servisu(promjena ulja filtera). Preuzeli auto sin krenuo kući a ono auto ne vuče. Vratili se  u servis kad ono spalo crijevo sa turbine. :tres:

franjo-fritz

Citat: dražen.os  u 15 Travanj 2015, 21:33:15
Mi smo imali sličan slučaj. Auto bio na servisu(promjena ulja filtera). Preuzeli auto sin krenuo kući a ono auto ne vuče. Vratili se  u servis kad ono spalo crijevo sa turbine. :tres:
da moguce al onda bi se čulo fuckanje... Lako moguce da je i crjevo izbilo... Ako je sta od el. Pada u safe mod i pali chek engin lampicu....
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

speedy91

kazem, auto i na leru jako tesko nakon 2000 dize obrtaje. a do tad se sve normalno desava i normalno ga je vozit. Lampica nikakva ne svijetli. Na dijagnostici je pokazao da je greška EGR, ali EGR je zablindiran vec par godina. I pokazao je jos neku nepoznatu gresku. Te greske su pobrisane, ali i dalje je isto.

Puntigamer

ne znam kako na dizelu al kod mog benzinca na leru turbina uopće ne diže tlak, samo u vožnji  bravo t-jet je u pitanju, moguće da je pierburg ventil zaÅ¡teka (ako ga ima kod dizel motora) pa ti se otvara wastegate ili je on osta otvoren

speedy91

pa evo koga god sam pitao od mehanicara kazu mi  da je najvjerojatnije taj westegate zastekao.

rhadelan

#12
Poštovani članovi kluba,

Jučer sam se vraćao s GO te sam se jedva uspio popeti na Sv. Rok. Turbina je zavijala te je u jednom trenutku kako mi se čini prestala raditi pošto nisam imao snage u motoru. Onda je ponovo proradila uz zavijanje. Dolaskom na autocestu kod Karlovca turbina je potpuno proradila, auto se ponašao normalno kao nov. Skidanjem s autoceste turbina je potpuno prestala raditi i sada vozim tako da na 2000 mijenjam u veću brzinu jer motor ne može doći do većeg broja okretaja.

Može pomoć što se moglo dogoditi?

Hvala unaprijed na odgovorima.

Pozdrav, Ratko

niko33

Jel ima dima,jel se mozda koja lampica upalila,koja godina je auto,kolko km?

Stilo M

Kreni od ciscenja svih senzora na usisu
maf,map senzor
provjeri sva crijeva od turbine i intercoolera
netreba biti odmah najgore moze biti da se selna samo otpustila na kojem crijevu pa vuce fals zrak
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001