Zamjena prednjih zvucnika sa AUDITOR kit rip 165S?

Autor nasc, 05 Studeni 2015, 02:32:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

nasc

Na tvornickim su otisli ovjes (mk2a) i i citajuci forum odlucio sam se za AUDITOR kit rip 165S. Ono sto me zabrinjava mogu li se woferi montirati umjesto postojecih u vrata zbog svoje dubine od 62.5. Pa ako netko ima iskustvo molio bi informaciju.

Unaprijed zahvaljujem.

Mike20

Ne, ne stanu, ja probao, stali su mi Blaupunkt Velocity

cicili

Nemoj obeshrabrivati covjeka. :D

Ako meni stao focal ps 165 stati ce i auditor. Doduse izrezao sam distancu od par mm i sve stane. :D

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


Mike20

Tak da, al direktno mjesto originalnih ili njima sličnih, ne.

nasc

Cicili od cega si izrezao distacu cisto da me malo inspiriras :-)

Mike20 moze li link na te tvoje zvucnike ako su dobavljivi u nas ?

Koliko sam uspio zakljuciti MAGNAT Pro Power 216 bi trebao imati manju dubinu da li netko mozda zna idu li oni bez dodatnih napora u vrata ?

Hvala jos jednom.


cicili

od neke sperploce ili tako nesto. nemam pojma ni ja sta je, debljine je oko 4-5 mm cini mi se. ubodna i izrezes prsten montiras sve zavrnesi nemas problema. :D

Mike20

Jedino sam ih našao u Zg u HG Spotu

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=16548
Bili su 299kn, SAD su nešto skuplji

nasc

Mike mislio sam da li znas gdje se moze kupiti taj blaunpukt koji si ti ugradio. Tnx.

Mike20


venom

Skini tvornički zvučnik, spusti prozor, izmiri udaljenost do prozora i toliku distancu napravi + par mm.
Na netu imaš milion primjera distanci.
Nemoj previše izbacivati jer ti neće stati tvornička mrežica.

nasc


nasc

Kupio sam Auditor na kraju pa me sad zanima kako ponajbolje smjestit visokotonce ? Nisam gledao ali vjerujem da ne stanu u prostor gdje su bili originali. Cak mi se ucinilo danas da sam vidio da se ispod vjetrobranskog stakla nalaze dva plasticna poklopca?

Pa nije moguce da je punto imao predvidjene dvije lokacije za visokotonce tvornicki?

Svaki savjet je dobrodosao jer moju iskustvo vezano za car audio je jako skromno :-)

Hvala.

Mike20

Stanu u onu plastiku gdje je retrovizor. Ispod onih plastičnih poklopaca nema mjesta jer su ispod nje šrafi koji drže instrument tablu

cicili

nagurat ces ih pod plastiku di idu org medutim usmjerenje nije bas najbolje. ja sam se dugo borio da ih ne stavljam na tablu i nakraju sam popustio i sad su na tabli u onim nosacima sto dodu sa zvucnicima. to je skroz druga dimenzija slusanja muzike, estetika mi ne pase ali sta cemo.  :uh:

tako da bi ti ja preporucio svakako da se malo poigras sa visokim i nades im bolju poziciju jer se isplati, barem se meni isplatilo.  ;)

nasc

Cicili ako si voljan u vidu neke slike podijeliti svoj trud i prikazati taj sweet spot koji si pronasao za visokotonac skratis mi puno muke sa eksperimentiranjem  ;D

Puno hvala.