Selen blokovi stražnji i amortizeri zamjena

Autor ragnar, 24 Prosinac 2015, 12:53:20

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ragnar

Dakle evo opet mene
neki dan u garaži nekakav sloj ulja-masnoče na podu
Pregledao i vidim ili curi iz selen bloka iz iz cijevi kočnice
Odvezaio se u servis kažu otišao selen. Istina, malo mi je neobišno da iz istoga curi ulje- masnoća al to je valjda tako.
Promijenili selene, promijenili amotrizere zadnje. kažu treba.
AMortizeri, seleni ( kažu orginal jer mala je razlika u cijeni a orginalni imaju dvije godine jamstva)  optika i ugradnja 1300 kn!
htio sam promijeniti odmah i prednje no kada sam ovo platio nisam imao više novaca.
E sada, jbg koliko je realno cijena koju su mi odrapili, a i usput, dali je nužno promijeniti i prednje odmah po zamjeni zadnjih?
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

ludaman

ako su ti mijenjali sva 4 selena, amortizere i Å¡pur dobio si bomba cijenu :)
Motorsport, because all other sports require only one ball...!!!

ragnar

na prednjem dijelu ovjesa nije se ništa radilo
samo stražnji
jedan ĹÄ,,amar govori viĹÄ,,e od tisuÃ,,‡u rijeÃ,,i

hrg

ja sam samo selene i izmjenu platio 1400 kn u ovlaštenom servisu.

perovĹž

I onda kazu ljudi fiat jeftin za odrzavanje... samo zadnji seleni 1400kn

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

Mike20

Pa treba cijeli most skinuti i raskopati, nije to baš tak jednostavno. Sam selen ne mora biti skup

perovĹž

Do sad su bile original vilice i seleni i termostat i sajle rucne kocnice ja sam to zamjenio.. u servisu mi rekli original vilice da izdrzale 140tkm mora da se pazilo na auto.. sad je auto opet sreden.. al to ce drzat 100tkm najvise i sami u servisu ki rekli a to mi 3-4 godine i opet slagat cijeli ovijes.. ali kazu jos je dugo izdrzal.. pa to sto je ulje mijenjano i filteri svakih 10tkm.. i sto auto nema niti crticu na limariji nema veze sa ovjesom..

franjo-fritz

Cek malo pa kaj ti ocekujes od nove generacije auti da ovjes izdrži 300,000km..??daj se saberi.. Pa nisu to vise auti od 60ks i 800kg..max brzine 150km/h i ubrzanja od 0-100 Zagreb - karlovac..... Knjigu u ruke ili malo cackaj po netu pa vidi na koliko je interval izmjene amortizera ovjesa itd....
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

seni kt

A izgleda da postoje 2 vrste Fiata oni koji se kvare i oni koji se ne kvare. Ja bi svog Stila mogao svrstat u ovu prvu vrstu. Neznam mozda imaju Fiati na kojima je u 200000- 300000 km samo zamjenjena prednja H 7 zarulja, a na drugima malo malo nest odlazi i valjda ovi sta stalno nesta sarafaju su glupi i izgleda nemaju pametnijeg posla u zivotu nego lezat pod autom i  lupat novce u njega. Da svima Sretna Nova Fiatova god.

seni kt

Moj Stilo je od 11 god bio tjedan dana na Oz 17 cola i 5 mjeseci na Dezent 16 cola i sad je opet na celicnima 15 i nemogu prihvatit da su vilice otisle od tih 16 i 17 cola. Jel su vilice prvi puta mijenjane dok je bio na celicnima i druga 2 puta opet na celicnima. Tako da te teorije 15-16-17 ne stoje bar u slucaju mog auta. A najvaznije vozen po mogu rec jako dobrim cestama. Ja nisam kupio izvozeni auto sa pitanjem stvarne kilometraze nego sam ga preuzeo sa 0 km i skinut sa slepera koji ga je dovezo direkt iz Autocomerca.

seni kt

To sto netko mijenja zad. selene na 150 ti izgleda ili voze svaki dan metar i pol drva, pun gepek cigle, cementa ili po takvim cestama gdje bi jedino prosao dzip. Pa ajde njima se to tolerira ali kad vozis Stila kao moj prijatelj sa 3 vrata koji ga je kupio novog 2005 jtd 80 i ima 170000 na satu i u gepeku preko godine ne preveze teze od sanduka pive i to sto godisnje ode na more sa punim gepekom stvari i onda u tih 170 promjeni zad. selene e to je vec kriv taj sanduk pive i stvari za more. A auto vozen svih ovih 10 god 90 % po Kutini. Necu uzdisat jednu marku ali moram ju spomenut u firmi imamo 3 Skode Octavie 2 2008 godinu. 2 su tdi 105 konja, a jedna je RS 200 konja. I ta jedna tdi 105 konja ima 380000 km, a RS ima 280000 km i oba dvije su jos na svojim org zadnjim selenima, a RS-a je kroz cijelu god na 18 cola. Kako sad nju voze pa 20 vozaca i u gepeku jedino sta je prevezla papira za 2 kg i ima svoje org zad. selene isto kao i ta tdi. Mozda one imaju zad. selene od zeljeza pa nitko ni ne kuzi. Ja na svom Stilu nisam zamjenio niti jedan zad. selen u ovih 152000 km ali sam zato zamjenio hrpu drugih stvari, a racuna u fasciklu da bi po broju str. se mogao mjerit sa jednim solidnim auto casopisom recimo Auto klubom. Koja je svrha ovog foruma ako nesmijes spomenut kvarove sta drzat se one suti da te netko cuje ili stovanje Fiata kao nekog svetog bozanstva. Meni je Fiat uvjek bio marka koja me privlacila dizajnom i Talijanskim nacinom zivota i ti auti su imali i ajde imaju nesta u sebi u odnosu na neke druge marke koje bi mogao nazvat samo sredstvom prijevoza. Ali kad kupis novi auto i kroz godine imas probleme i u konacnici to te financijski kosta sta si onda Fiatomrzac.

draĹžen

Razumijem te. Ja sam novi megane kupio 2003. Vozionga 6.5 god i 123 tkm. Promijenio:4 podizaca suvozacka,11 bobina, dva aku, zadnju celjust desnu,dva senzora gmt,salter rikver svjetla,bravu gepeka,pukla suvozacka polica,dvoje Å¡kare. Kad to spomenem na renault forumu je vjeruju mi. . eh pustao je i vodu u vrata u pretinac.. A frend u 227 tkm ni priblizno to.