Fiat MES i problemi sa spajanjem na ECU ...

Autor Eomsy, 25 Siječanj 2016, 19:21:40

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Eomsy



Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:07:53
Prvo kreni od banalnih stvari. Provjeri fazu, kablove, vakume, usisne cijevi, izmjeri kompresiju, tlak goriva pa tek onda diagnostika. Nije ona svemoguca. I da sve zna... Ona samo biljezi rad el sustava upravljna motora nista drugo. Bar kod ove generacije motora i te diagnostike.. Kazem frend ima novu i za novu generaciju motora pokazuje mu sve osim kablova i kompresije..

Priznam da ne znam sve, ali učim dok sam živ. A i reko sam da znam NEÅ TO, al Å¡to te najviÅ¡e uči? Kad ti se desi neki kvar ... onda uÄ'eÅ¡ malo u dubinu tog problema, pa kaj to povlači, pa koji su rizici ... Ili samo nekaj sje, pa platiÅ¡ to iz svog Ä'epa ....

Kompresija izmjerena - uredna, svjećice imaju 10000 tisuća na sebi, kablovi su sumnjivi, pa eto, sljedeće je to na redu ...
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:12:14
Meni ne na ar 155 malo napukla usisna cijev vukla falš zrak i na leru auto malo blesavo radio pod gasom sve ok. Pokotina jedva vidljiva al eto ni jedna diagnostika, osim frendove nije to otkrila.. Jer ova tocno zna koiko ccm zraka ide na koliko mml benzina na leru..

Ma to i velim, sluÅ¡am ja nju (A i ona mene  :D), pa kužim da je nekaj buba .... Rekli bi svi da je najnormalnija ... al jbga, ja je poznam malo bolje .... Pa, eto voÄ'en tim razmiÅ¡ljanjem bi htio skinuti sumnju sa reset na dijagnostici, jer mi je jednom to pokazala kao ispravan put ... A kablove će mi bit guÅ¡t joj kupiti :)


A talijani vole da je sve uglaÄ'eno, ovaj omjer ovoga, onaj onoga i tak ....
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

franjo-fritz

U novoj generaciji motora neznam ni ja.. Bas sve. Ima nas vise glava pa si pomazemo.. Na nekom a6,8 clu, s klassi bez dobre diagnostike si siroče. Na starim kramama diagnostika mi samo krade vrijeme i u 70%slucajeva odvede na krivi put
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:21:19
U novoj generaciji motora neznam ni ja.. Bas sve. Ima nas vise glava pa si pomazemo.. Na nekom a6,8 clu, s klassi bez dobre diagnostike si siroče.

Ne znam, nisam mehaničar po struci, ali mi je jasno da bez kompa nisi Ä'omba kod novijih motora ...

Ovo je '98.-a ....

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:21:19Na starim kramama diagnostika mi samo krade vrijeme i u 70%slucajeva odvede na krivi put

Mene je na ovoj mašini 60% puta odvela na pravi put ... Možda ne direktnim kvarom, ali sam skužio kaj je dovelo da se javi ta greška, pa riješio u korijenu ...

Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

franjo-fritz

Nosi alat, pa spec, alat. Pa teski alat, pa jos sto i jedan kabl pa laptop la usb za internet vezu. Koma. Di su ona vremena kljuc 8,10,13,15,17,19,27,32 križni i obični šarafinciger..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:26:34
Nosi alat, pa spec, alat. Pa teski alat, pa jos sto i jedan kabl pa laptop la usb za internet vezu. Koma. Di su ona vremena kljuc 8,10,13,15,17,19,27,32 križni i obični šarafinciger..

E moj Yugo je tak živel samnom  :bis:
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

franjo-fritz

Ja ti samo kazem da se nebi desilo ko frendu da je nakraju skurio ecu sa virusom... Spojio auto na ecu i auto poblenavio... A do tada radio normalno.. Kasnije utvrdili da je diagnostika sama od sebe skinula mapu sa auta koji je prije bio prikopcan i ucitala u ovaj ecu.. Nakraju stavili polovni ecubez imobilizatora i auto radio ko tika, taka, sat
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:30:02
Ja ti samo kazem da se nebi desilo ko frendu da je nakraju skurio ecu sa virusom... Spojio auto na ecu i auto poblenavio... A do tada radio normalno.. Kasnije utvrdili da je diagnostika sama od sebe skinula mapu sa auta koji je prije bio prikopcan i ucitala u ovaj ecu.. Nakraju stavili polovni ecubez imobilizatora i auto radio ko tika, taka, sat

Čul sam te priče, ali ja se nikad nisam zajebavao sa mapama ... Meni je ova mašina sasvim zadovoljavajuća na tvorničkim postavkama ...

Mirna je i sada, na nekih 900 okretaja u leru, bilo plin ili benga, al ja čujem neku duboku rezonaciju u radu i znam da može bolje ....
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

franjo-fritz

Nije se ni on igrao mapom nego eto diagnostika je sama tako odlucila.. Posto imas plin a to twk sad vidim kad su tebi problemi na plinu ili benzinu
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:30:02
Ja ti samo kazem da se nebi desilo ko frendu da je nakraju skurio ecu sa virusom... Spojio auto na ecu i auto poblenavio...

Ovdje se radi o vodenom  FIAT MULTI ECU SCAN-u, tak da nema tu problema, a i skinut je sa trusted sorce-a ...

SAmo mi je kita kaj se neće spojiti ...


Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:35:22
Nije se ni on igrao mapom nego eto diagnostika je sama tako odlucila.. Posto imas plin a to twk sad vidim kad su tebi problemi na plinu ili benzinu

Pa prvo na plinu pokaže da nekaj ne valja, pa onda se počne i na bengi to odražavati. Plin je puno osjetljiviji, a kako talijan voli da mu ide sve po loju, tu najprije javi da ga nekaj boli ...

Na plinu mi se zna čut neke lagane detonacije kada bacim iz treće u drugu bez gasa (znači kočim motorom), na oko 3500 na niže ... Kao da prdi ....

Reparirao sam rasplinjač sam, pa i tu može biti sumnja da mi se smjesa plina malo pojeb ... Probao sam malo Å¡telati sami rasplinjač i ovak i onak (al po uputama), ali nije bilo uspjeha .... Za to mi treba  joÅ¡ 500 kn za oriÄ'iÄ'i kabel, al dobro.

Te detonacije mogu biti povezane sa loÅ¡im kablovima, pa se nadam da ću to brzo anulirati, al jbga, auto se vozi  i dalje, makar nije sve 100% ....
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

franjo-fritz

Ahahahahahah... Auto da bi dobro radio na plin mora savrseno raditi na benzin.. Neznam koj imas sustav plina... Inace mapa plina se koregira sa mapom ecu motora.. Na mojoj alfi 155 2,0-16ts sam morao mapirati mapu plina dva puta.. Jedna bobina slabije radila i to ga je bolilo..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Eomsy

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:47:35
Ahahahahahah... Auto da bi dobro radio na plin mora savrseno raditi na benzin.. Neznam koj imas sustav plina... Inace mapa plina se koregira sa mapom ecu motora..

Pa nadam se da pričamo istim jezikom. Jasno je da plin bez benge nemre, al eto prvo kaže "joj" na plin, pa onda sutradan "jao" na bengi  :rofl ...

Sustav je malo zastario BRC sa step motorom i Just ECU-om, naravno na flanÄ'u ...
Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

crev1986

Ne znam koji ti plin imas, ali plin bez benge itekako moze vozis se na plin ne koristis benzin , plin radi preko svog ECU koji je spojen s lambda sondom koja daje signal ECU da on zna dozirat ! Franjo je rekao da je bila bobina i da je otklonio kvar, ali po meni ti i dalje ne znas sta te muci , ako te ista i muci ! Posto cujes u dubini motara nesto negdje al ok tvoj auto ti najbolje znas !

Bez detaljnje diagnostike koja pokaze sve parametre (nez dal ti vidis sve parametre, vrijeme ubrizgavanja,lambda, koje kakvi senzri sta daju podatke, paragrafi ..... ) nences znat odakle krenut i sta je problem !

Eomsy

Citat: crev1986  u 26 Siječanj 2016, 03:53:50
Ne znam koji ti plin imas, ali plin bez benge itekako moze vozis se na plin ne koristis benzin , plin radi preko svog ECU koji je spojen s lambda sondom koja daje signal ECU da on zna dozirat ! Franjo je rekao da je bila bobina i da je otklonio kvar, ali po meni ti i dalje ne znas sta te muci , ako te ista i muci ! Posto cujes u dubini motara nesto negdje al ok tvoj auto ti najbolje znas !

Bez detaljnje diagnostike koja pokaze sve parametre (nez dal ti vidis sve parametre, vrijeme ubrizgavanja,lambda, koje kakvi senzri sta daju podatke, paragrafi ..... ) nences znat odakle krenut i sta je problem !
Ja bi samo htio prabati sa jednostavnim reset grešaka, pa ćemo vidjeti dalje. Vozio sam ga skoro dva mjeseca bez lambde (većinom samo na plin), pa se i bojim da se nije kaj raštimalo...

Gledajuć oviga u Zaboku, mislim da mi on može dat detaljne odgovore...  Al treba skupiti love...

Poslano sa mog LT30p koristeći Tapatalk

Ak ti pukne šeraf, bar znaš da si si ga sam zj.....

Mike20

Citat: franjo-fritz  u 25 Siječanj 2016, 23:30:02
Ja ti samo kazem da se nebi desilo ko frendu da je nakraju skurio ecu sa virusom...

Vjeruj mi, ovo nije moguće, to je čista bapska priča