novi bravo master code

Autor sanjica, 01 Veljača 2016, 18:32:10

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

sanjica

hello boys!!!
jeli itko od vas ikad imao posla sa master codom za bravo 2011 sa navigacijom?
desla mi se jedna ultra glupa stvar. visokotonac u vratima je ispao iz ležišta i kontaktima taknuo masu. rezultat toga je spaljen izlazni čip na radiu. mijenjali smo čip, ali nije bilo poboljšanja. nabavila sam polovni radio s nav, i ona radi, ali me traži master code. radio svira, ali dok ne bacim 4-znamenkasti broj, nemam pristup ničemu.
:help:
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

sanjica

nemojte samo virnut, pa  :kidam
počela sam sa ubacivanjem koda redom. sad sam negdje na 0500-tim
:shock:
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

the-rider

za jedno mjesec dana si gotova  :haha
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

robert_zd

Znaci ne electronic code (5 brojeva) nego master? Ja ti imam neki Key code na papiricu (4 broja) 5876 pa probaj ?

sanjica

sve probavam! sva sreća pa imam bezbroj pokušaja
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

sanjica

robert_zd, niÅ¡ od tvog koda. mislim da ću se morat javit ovlaÅ¡tenom servisu...  :kmeee
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

jtd165

Meni na radiju bez navigacije svaki puta kad fulas kod dupla vrijeme prije nego mozes probat ponovno. Za kod od radija su trazili 400kn i ceka ga se 20 dana.

sanjica

jtd kamo si dobio taj kod?baš u fiatovom servisu ili kod bilokojeg mehaničara koji ima program za auto? luuuuuda sam!!! i nisam bila na 0500-tim, nego na 0050-tim, pobjego prst...
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

jtd165

U servisu. Skinu radio i prema serijskom broju na naljepnici naruce kod. Meni su oni zasrali pa je islo na njihov trosak.

sanjica

sinoć je muž prčkao po starom radiu, i skužio je da serviser koji je mijenjao izlazni čip nije natrag spojio ventilator! tako da stari radio radi!!!!
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

AntonioK

Znači naveče se prčka po radiju :D

Puntigamer

Jel to rijec o originalnoj Fiat navigaciji iz Brava?

natipkano na jednom

sanjica

antonioK mora se neÅ¡to radit dok mala ne zaspe...  ;D
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

sanjica

Puntigamer, da riječ je o originalnoj Bravo navigaciji. to ti je iz brava 2011.god magneti marelli
tko izgubi dobitak, taj dobije gubitak!

Tooutman

Mali offtopic al da ne otvaram novu temu. Htio bih uzeti takav original radio s GPS, pa me zanima  Å¡to bih dobio od njega osim mjuze s MP3 supportom. Jel bi radio GPS , potrebno je nabaviti neku antenu?, onda kako imam tipke na volanu, one valjda bi radile?. Isto tako kolko vidio na tom ekranu zna pokazat one informacije o potroÅ¡nji, kilometraži itd, Pa me zanima kako bi to moglo raditi da li su potrebni joÅ¡ neki kablovi i di ih kupiti. Imam originalni 2 din radio od fiata gdje mi rade naravno tipke,  i to Å¡to ide s njim. Hvala
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699