Bravo II- zadnji most i lupanje

Autor Miha., 23 Veljača 2016, 17:55:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Dokučio sam zaÅ¡to mi zadnji kotači imaju veči negativan nagib od prednjih. Interesantno je da kotači nemaju lufta ni po jednoj strani niti lupa kod vožnje slaloma. Ali mi lupa dok preÄ'em preko grabe..
Izgleda da su ga 18-ice razjebale :buonce:

Lijeva vilica



Desna vilica





Ima koja nus pojava da se malo duže vozi tako? Nemogu bez auta, inače bi to več sutra otpelao u servis :sad:

Boxer

Banana, treba nove selene, ja bih stavio nešto drugo a ne gumene
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20


Puntigamer

Jel su kod tebe 18" originalno tvornicki ili je to naknadna ugradnja?

natipkano na jednom


kemba

a  u brate
al su ga gume ljepo razguzile.....

za ljepotu treba i patiti ovo kod tebe je najbolji primjer... nadam se da nece biti skup popravak
ako je kao kod stila selen onda ce bit skoro djaba 300 tinjak kuna
Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Miha.

Citat: Puntigamer  u 23 Veljača 2016, 23:24:40
Jel su kod tebe 18" originalno tvornicki ili je to naknadna ugradnja?

natipkano na jednom



Tvornicki.

Puntigamer

Pitao sam jer u uputstvima stoji da ako će se stavljati 18" felge da su potrebne neke preinke na ovjesu, istini za volju sad se i ne sječam jel to za sva 4 kotača ili samo za prednje kotače.

danijel044

Da li se mogu i takve stvari očekivat sa 17" ? :zbunj:

Je da ih vrtim u oglasniku ali i razmišljam da ih ostavim...

Miha.

Citat: Puntigamer  u 24 Veljača 2016, 05:47:58
Pitao sam jer u uputstvima stoji da ako će se stavljati 18" felge da su potrebne neke preinke na ovjesu, istini za volju sad se i ne sječam jel to za sva 4 kotača ili samo za prednje kotače.
Krivo si citao treba drugi servo..sport ima samo drugačije amortizere,opruge i servo.

17 ili 18 isto , nema tu velike razlike.

robert_zd

Negdi sam vidio da je za benzince razlika opruge i amortizeri a na dizelima samo opruge, sto se tice ovjesa. Za servo ne znam.

Miha.

#10
Bio sam u ovlaštenom, sve odlično lufta nigdje. Inače ti seleni tako moraju biti i kaže kako to nikad neče otiči jer je to samo tvrda guma, a ne kao na stilu piksa u kojoj je ulje..Izgleda da sam ja malo picajzla, to mi gume lupaju, malo su jače napumpane :joj:

Citat: robert_zd  u 24 Veljača 2016, 11:10:43
Negdi sam vidio da je za benzince razlika opruge i amortizeri a na dizelima samo opruge, sto se tice ovjesa. Za servo ne znam.

Pregledao sam cijeli katalog i samo 3 stvari (el. servo onaj cijeli dio ispod volana, opruge i amortizeri) sam našao da su posebno za sport paket.

Mike20

Eto vidiš.
Za tvorničkih 18 cola je letva drugačija

Delta TD

Citat: kemba  u 23 Veljača 2016, 23:53:31
a  u brate
al su ga gume ljepo razguzile.....

za ljepotu treba i patiti ovo kod tebe je najbolji primjer... nadam se da nece biti skup popravak
ako je kao kod stila selen onda ce bit skoro djaba 300 tinjak kuna

i meni se čini da su jako slični,, radio sam to ima igranke ali ide,, čak i Delta 3 ima isti ovjes
098871798

kemba

A nije kikiriki za naptavit ali naspram selena na mercedesu i na vectri c ovo je mila majka za napraviti

Poslano sa mog HTC Desire 820 koristeći Tapatalk

Ja sam taj iz Ã,,ÂŒaÃ,,Â'avice

Delta TD

Treba alat, ja sam rastavio jednu dizalicu od Punta i uzeo spinglu (navojnu sipku) napravio cahuru sa 3 pipka da stisce unutarnju cahuru na selenu, ocistio osmirglao, podmazao i samo stezi
098871798