felge provjera pomoć

Autor punto mk1, 31 Kolovoz 2016, 00:57:16

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Tono92

Zato ja sad stavljam obavezno ljepilo za sarafe i tu ne stedim ni malo i onda nemam problema , sigurnost na prvom mjestu uvijek ....


Tono92

Edit:  prvi put kad sam si uzeo alu felge osjetio sam da mi naprijed nesto lupa i nisam nista htio gledat jer sam znao da mi je neka kugla propisala i onda sam se sagnuo ispod auta i gledam kuglu ona je ok krajnici spone i sve novo novo i ajde uzmem ja krokodilku dignem auto i stavim kljuc na saraf od felge i kljuc se samo spusti prema dole i eto na svu srecu da sam isao to i gledat jer inace klince vozim u autu svako malo tako da i dan danas jednom tjedno prekontroliram sve sarafe na felgama prije nego sto se dogodi glupost a i sad bolje drze otkad sam stavio ljepilo na sarafe

punto mk1


Stilo M

Pasu
Samo mi na slici u prvom redu prvi saraf izgleda kao malo drugacija glava,odnosno kraca
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

punto mk1

da i meni to izgleda kad su stavljeni da je prvi u donjem redu kraći

Tono92

A ja imam svih 16 komada istih kao i na slici za alu felge :)

punto mk1

imaš za 230 kuna sa poštarinom a novi 250 , a i ne drži mi priča vodu ako sebi na alu felge stavljaš šarafe za čelične i koristiš ljepilo što je besmisleno a imaš svakojake šarafe doma , bez uvrede

Tono92

Citat: punto mk1  u 14 Rujan 2016, 16:09:34
imaš za 230 kuna sa poštarinom a novi 250 , a i ne drži mi priča vodu ako sebi na alu felge stavljaš šarafe za čelične i koristiš ljepilo što je besmisleno a imaš svakojake šarafe doma , bez uvrede
Imam konusne 20komada za alu felge , obicnih imam 38komada isto za alu felge i jos 16komada za celicne :)

Kod mene na marei je orginal felga sa sarafima za alu felge i opet se odsarafe zato sam rijesio to sa ljepilom :)

punto mk1

ako su pravi šarafi za alu felge onda se ne mogu odvidati jer da je tako onda bi čitali u crnoj kronici svaki dan o tome ali ode nije priča o tome

Stilo M

Citat: punto mk1  u 14 Rujan 2016, 16:24:42
ako su pravi šarafi za alu felge onda se ne mogu odvidati jer da je tako onda bi čitali u crnoj kronici svaki dan o tome ali ode nije priča o tome
Potpisujem
Tono,ili imas krive sarafe ili su ti navoji na glavcini rekli papa
Drugo nista nempze biti
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Tono92

Ma kad ti kazem sve je bilo orginal orginal bas za alu felge a i kod ostalij je isto bilo tako evo gore komentari

gandi

Citat: Stilo M  u 14 Rujan 2016, 17:46:06
Potpisujem
Tono,ili imas krive sarafe ili su ti navoji na glavcini rekli papa
Drugo nista nempze biti

Al sve je bilo original. Čitaj što piše

Meni su na tempri popuštala dva vijka koja su bila za čelične felge, ostali su za alu. Konstantno, bez obzira u koju rupu ih turim i bez obzira što su kao i svi ostali bili zategnuti moment ključem.
Na alfi su mi jednom popustili vijci koje je vilkanizer iz njemu poznatih razloga zaboravio stisnuti.
I nikad više. Bez pomoći ikakvog ljepila.
--->>>    click here      <<<---

dsicic

Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu ovdje cu postaviti pitanje, nabavio sam bbs alu felge 15 cola ali sa rupama 4x100 i stavio bi ih na punta mk2a pa me zanima dali bi to funkcioniralo, i naravno sada ono najbitnije felge su malo iskrivljene pa me zanima dali u osijeku netko ravna felge i koliko bi to moglo kostati cca.

Stilo M

Citat: dsicic  u 21 Rujan 2016, 20:49:26
Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu ovdje cu postaviti pitanje, nabavio sam bbs alu felge 15 cola ali sa rupama 4x100 i stavio bi ih na punta mk2a pa me zanima dali bi to funkcioniralo, i naravno sada ono najbitnije felge su malo iskrivljene pa me zanima dali u osijeku netko ravna felge i koliko bi to moglo kostati cca.
http://italia-corse.com/forum/index.php?board=256.0
Pogledaj na linku iznad
Imas svakakvih tema vezanih uz felge i gume
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

draĹžen.os

Citat: dsicic  u 21 Rujan 2016, 20:49:26
Pozdrav svima, da ne otvaram novu temu ovdje cu postaviti pitanje, nabavio sam bbs alu felge 15 cola ali sa rupama 4x100 i stavio bi ih na punta mk2a pa me zanima dali bi to funkcioniralo, i naravno sada ono najbitnije felge su malo iskrivljene pa me zanima dali u osijeku netko ravna felge i koliko bi to moglo kostati cca.

Probaj nazvati: Sobonja bravarija, tel. 099 351 0983 ili 092 230 3406, Osijek Mostarska 56a.
On radi alu felge.