Fiat Punto 1.9 JTD [samo oni koji su vozili ili voze ili znaju oko ovog auta]

Autor Devoxx, 11 Rujan 2016, 17:54:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Devoxx

vala ne znam evo opet mi se upali rezerva nakon predjenih 75 kilometara cudno mi to bgm otici cu provjeriti plovak neki kazu da je plovak elektornski stoji kako stoji sad ja ne znam ..

i usput pitanje ovaj servo city kad ode i bude tesko motanje jel se moze to srediti jeftinije ne da kupujem novi servo ako bude kad

vedri28

Može se reparirati, ali ovisi i što na njemu crkne. Nije tako jednostavan odgovor.
Punto 188.2 1.2 16V
Stilo 1.4 16V
Bravo 1.9 JTD 120

Devoxx

Jednom poznaniku crklo bilo i upaliobse volan bio nije mogo upaliti city ono da pise city i kaze repariro ga jeftino i sad dobro

vedri28

Meni bi zimi, nakon jutarnjeg paljenja i cca 1 km vožnje, upalio to crveno svjetlo i volan ko da je drven. Onda stani, ugasi auto, kresni ponovo i sve OK. To bi se dešavalo jednom mjesečno i bez ikakvih pravila, ali samo zimi pa sam pretpostavio da ima veze s hladnoćom. Auto sam prodao sa 185000 km i s originalnim servom, a osim tih nekoliko drvenih epizoda nikada nikakvih problema.
Punto 188.2 1.2 16V
Stilo 1.4 16V
Bravo 1.9 JTD 120

Devoxx

nasuo sam ga do kraja samo da vas pitam koliko litara moze da stane?


casual

Citat: Devoxx  u 13 Rujan 2016, 21:18:05
nasuo sam ga do kraja samo da vas pitam koliko litara moze da stane?

kolko god si nasuo, tolko stane
ne kužim pitanje
sad odvozi 100 km i natoči opet
i imaš potrošnju kako se kreće

Devoxx

ma prijatelju izgleda da me vara kilometraza laze me koliko vozim na sat, pa mozda i kilometraza me laze ako predjem 5 kilometara ono ocita npr 2 hah

crev1986

sve i jedan auto laze i moja Sonata 2012g laze pokazuje 100 a u stvari je 93 kmh. tako da je to normalno da laze

Devoxx

A da zaboravih vas pitati za kontrolni sat onaj racunarbmi onaj blinka sve neki kazu da nije orginalni sat i da se treba sat spojiti sa procesorom auta preko necega da li znate nesto o ovome

punto mk1

ako ti blinka instrument tabla onda je naknadno ubačena druga tabla , otiÄ'i na dijagnostiku da ti to srede

Mike20


Devoxx

testirao sam sa drugom auto on upalio kilometrazu od a mjesta do b i njemu pokazuje 5 kilometara
ja sam od te a do b 2,5 znači laže me kilometraža

znaci auto mi nije trosilo kad sam govorio ja sam presao bio 100 kilometara po mom i upalila se rezerva, a u stvari sam presao 200 kilometara sa 12 litara

sad sam išao nasuti dodatno na pun rezeorvar goriva nakon predjenih 100 kilometara nasuo mi je 4,72 litra, a do cepa 5,2

znaci laze me kilometraza i koliko vozim na sat ja npr vozim 100 pokazuje 40 .. do cega to me laze?

draĹžen.os

Koja dimenzija gume ti je na autu?

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk