Novi Bravo 2din radio

Autor AntonioK, 03 Siječanj 2017, 23:08:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

Ovaj mi je u planu staviti PIONEER AVH-X8500BT malo je skuplji,ali na amex se ne osjeti.
Zato sam i postavio pitanje za kabele di ih ima povoljnije uzeti jer su kod nas preskupi
maska 220kn,konektor za komande  780kn,kabel za povezivanje 100kn i kavez koji nisam naÅ¡ao skoro pola radija.Možda na eBayu pronjuÅ¡kam Mike fala

Imate ta falša radija tu kod susjeda ako je samo do izgleda
http://xenonsijalice.rs/FIAT-MULTIMEDIJA-NAVIGACIJA

punto1976

Ne kažem da je to loš radio, samo radio, u biti mora biti vrhunski kad je to marka.
Ali ipak viÅ¡e nego duplo skuplji samo ureÄ'aj plus joÅ¡ maska i kablići. I ovo mi je vrh cijene koliko mislim dat za tak neÅ¡to. Imam doma jedan JVC 1din koji je bio vrhunski model u mlaÄ'im danima i sad mi stoji neiskoriÅ¡ten.
Ovaj kod susjeda je stari model i lošiji, možda i nije ista marka jer i neki kinezi još rade po modelu auta i izgleda isto.

AntonioK

E pa to je to ta maska i konektori su skupi ,a radio i nije toliko.

core3i

Masku napravi. Jesi gledao (na) carjoying?

punto1976

Meni je 600â,¬ puno, ali dobijeÅ¡ vrhunski radio.

ferro54

dali se isplati stavljat original navigaciju iz brava 2 ima li netko iskustva?

Mike20

Ne možeš staviti original iz drugog Brava

ferro54


Mike20

Jer je original 2din radio vin- locked na auto s kojim je tvornički ugraÄ'en. Osobno Ne znam niti za jedan kome je uspjeÅ¡no preprogramiran eeprom da se to ukloni, A da radio radi.

ferro54

Citat: Mike20  u 21 Siječanj 2018, 12:15:37
Jer je original 2din radio vin- locked na auto s kojim je tvornički ugraÄ'en. Osobno Ne znam niti za jedan kome je uspjeÅ¡no preprogramiran eeprom da se to ukloni, A da radio radi.
[/quote
Bezveze,a jesu ga zakomplicirali. Sta se onda isplati od ovih androida?

Michael

Erisin, ako ima za Bravo. Vrlo dobri ureÄ'aji, poneki imaju i OEM look.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

ferro54

Citat: Michael  u 22 Siječanj 2018, 18:43:04
Erisin, ako ima za Bravo. Vrlo dobri ureÄ'aji, poneki imaju i OEM look.


Sent from my iPhone using Tapatalk
thx!

punto1976

pa kolega i ja s foruma smo naručili Erisine i mogu reći nemam zamjerke.

skrooz

Slazem se, zadovoljan sam. Mene samo zanima moze li se upgrejdati android verzija u odnosu na postojecu? Vidim da su ovi noviji 7.1

punto1976

Mislim da može, ali ja ne bi dirao. Ionako slušam radio ili navi i rijetko CD, bluetooth uvijek uklj. Tako da ove druge App ni ne koristim pa ne bi htio da se uspori zbog toga malo.