Fiat punto sporting 1.4 16v 2003 god 6 brzina 70 kw 95 konja

Autor fakinzg, 20 Siječanj 2017, 15:32:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

fakinzg

Tak sam si ja raucuno,stim da imam rabat 40 %

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


cicili

Kvacilo oko 1000 kn sa rabatom, set zupcastog 1300 kn sa rukama sam ja platio.
Mislim za te pare bez rege auto bi trebalo imat i kocnice uredu i gume, to mozes vizualno pregledat i da barem tih troskova nemas.
Servis moras zbog sebe sta god kupis.


Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


fakinzg

E zanima me kak se auto ponasa iznad 100 kmh dali je bucan jel jucer sam probo auto i posto nisam od tamo neznam ceste pa nisam imo to di isprobat

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Nikic

Rekao sam ti da mi je sumnjiv taj puntac, al kako ti kaze kolega ccm pogledaj njegov sporting, ulozeno je u njega puno i vrijedi, samo pogledaj ;)

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

fakinzg

Gledo sam auto od ccm ,isto to sam proso ja sa mk 1 znas i sam motor i ostalo je pic pic i da sam utuko u njega a sad cu ga dat 'za 10000 jbg to je tak. A sporting mi je fakat ljep novcano je lila al jbg znas me kakav sam po pitanju puntica to ti je ljubav. Bas sam gledo i na mobile.de cijene i tu su negdje.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


ccm

Meni bi bilo drago da ga uzme neko ko ga cijeni i ko ce uzivat. Cijena je diskutabilna, ne prodajem ga radi zarade. Da dobim i 3500â,¬, opet sam u gubitku.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

fakinzg

Takvo misljenje i ja imam,al moji ide u dobre ruke tak da mi je dusa laksa

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Nikic

Jbg, ti najbolje znas za sebe. Uzmi ono sto zelis. :)

Poslano preko karburatora

Just a Black Snail

fakinzg

Cicili kakav ti je punto na vecoj brzini od 100 pa nadalje dali je bucan i ostalo?

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


ccm

Bucan je. Ipak je to gradski auto. Moj je jos podampan cijeli, al nije puno bolje.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...


fakinzg

Kaj velite na ovo ⬆

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Mairon


cicili

A gle kad je na 140 i 4000 okretaja cca mora bit bucan, ali opet za tu klasu auta tih godina po meni sasvim zadovoljavajuca i ugodna voznja, a mk2b bez problem drzi tu brzinu putnom za razliku od a. U pravilu na auto cesti se osjeti jedino ta razlika u snazi.
Meni su isto dampana vrata pa se buka drasticno smanjila iz vana tako da i to ima sigurno uticaja, ali nisam nista izolirao prema motoru.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


cicili

Citat: Mairon  u 22 Siječanj 2017, 20:19:03
Sigurno da ima 108tkm...
Sta si isao sa diagnostikom ga gledat?

Ili si zakljucio po ocuvanosti siceva volana mjenjaca da nema tu km?


Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk