Fiat punto sporting 1.4 16v 2003 god 6 brzina 70 kw 95 konja

Autor fakinzg, 20 Siječanj 2017, 15:32:51

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

fakinzg

Pozdrav ekipa ,kupujem navedenog puntica gore, pa me zanima ako je ko imo kakva iskustva sa njim znaci mane,prednosti, na sto obratit paznju kod kupnje, dosada sam imo 55 ticu 4 godine ,hvala.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Mairon


fakinzg


ccm

Bas trazis redizajn? Jer ja prodajem svog mk2a, toci i vozi.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

fakinzg

Citat: ccm  u 21 Siječanj 2017, 03:59:10
Bas trazis redizajn? Jer ja prodajem svog mk2a, toci i vozi.
Da bas ovu liniju

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Miha.

A o kojoj cijeni pričamo? Jer taj sporting je u oglasnicima kolko vidim skuplji od Grande Punta 1.4 77ks i 1.3jtd..

fakinzg

3000 eura je cijena

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Mairon


ccm

+ kaj jos treba popravit na njemu...
Zato ja nudim svog, tu bar znas na cemu si :)
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

fakinzg

Aj da vidim kaj ti nudis??

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


fakinzg

Iso sam danas pogledat auto u kc,ovak sad stanje auta je pic pic,uvezen je iz italije ,garantiraju na kilometre,mjenjan je kao kuplung set,al mi kuplung visoko hvata nekak,nez dal je to normalno imam iskustva sa mk1 55,ulaganja ono kaj sam vidio su gume,daju mi novi akumulator pred menom, sad pitanje nekak mi auto sporo dize temperatur ??

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Mike20

Vjerojatno je i bio razbijen, sumnjam da da je vozila neka baka nedjeljom na misu. Rega, servis i ostalo, na taj auto treba minimalno uložiti 1000 eura. Je rijedak auto al puno je to. Za tu lovu imaš Grandea reganoga bar i s istim 16v motorom, novijeg bar 2-3 godine.

fakinzg

Da znam sve to, al necini mi se da je kucan,ak je kucan slozili su ga dobro,auto ide fino, na kocenju nevuce nikam ...

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk


Mike20


fakinzg

Moram si jos razmislit dobro,velim autic mi se svida,opet nije mi hica jel imam 55 ticu složenu pic pic,al sporting taj mi je zelja,

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk