Fiat Punto 2 2003 servo

Autor Sulskivito, 21 Studeni 2017, 16:57:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Sulskivito

Pozdrav svima,
pitanje nije za mene, za jednu stariju osobu je.
Uglavnom ima probleme sa servom. Dobio je preporuku za čovjeka koji to rješava. E sad, taj dečko mu je napravio posao ali mu je stavio stari senzor, jer navodno tip senzora sa plavom žicom(kakav ima taj Punto) nema za kupiti novoga. Ima samo sa žutom, a taj ne paše u kućište.
1) Što mislite, da li je to istina( dečko se čini dobar i moguće da je istina ali me čudi da nema dijelova za Punta)
2) Molim preporuku nekoga koji to rješava u Rijeci, a da imate iskustva s njim.
Živjeli

M.P.

Mail autokomercu sa brojem šasije za navedeni dio i odma ćeš znat dal se može ili ne može nabavit novo.

A da nešto nema za punta 1, 2 ili 3, bilo novo ili polovno, je naprosto nemoguće, pa sad ti procjeni koliko neko mulja/il mu se neda radit ;)

Sulskivito

Hvala na odgovoru.
Sada sam poslao upit u autokomerc.
Ako koji Riječan(ili bilo tko drugi) zna dobroga majstora za servo, molim da mi pošalje. Volio bih da se varam, ali mislim da je dečko zamuljao čovjeka od 70 godina i uzeo mu penziju.
Pozdrav

M.P.


Sulskivito

Vidio sam to uputstvo. Mike20 mi je već pomagao oko nekih problema. :ok1: Ovaj senzor koji mu je stavljen je isti kao na slikama (sa žutim kabelom). Od starine je bio sa plavim. Negdje na forumu sam čitao da ima 3 vrste senzora. Plavi kabel, i dva sa žutim(ako se dobro sjećam).

Sulskivito

Pozdrav svima,
dobio sam ponudu od aotokomerca. Cijena je 3000 kn, za senzor i kućište. Obzirom koliko je naplaćeno za polovni senzor, nije ni puno.

Mike20

Znači sad je stavljeno kučiśte i senzor sa žutim kablom koji je najčešći?

Sulskivito

Pozdrav Mike,
sav sam se zapetljao sa bojama kabela.
Stari ima punto koji ima senzor sa plavom žicom, a taj navodno nema za kupiti. Stavio mu je isto plavi, ali sa otpada, garancija 3 mjeseca. Znači u autu je i dalje senzor(s otpada) sa plavim kabelom.
Prije sam krivo napisao.
Pozz