tupi udarac kod kretanja

Autor boriggy, 10 Srpanj 2018, 15:00:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Zaboravih napisat simptome..I da stvarno je problem u nosaču getribe buduči da sam isti morao vratiti natrag malo sam ga našpricao bakrenom masti i bolje je!

Tupi udarac kod oduzimanje i naglog dodavanja gasa, takoÄ'er kod mijenjanje brzina naviÅ¡e pa otpuÅ¡tanje kuplunga..Nikakve treÅ¡nje kod paljenja ili gaÅ¡enja.

Mike20

Onda je do njega sigurno. Al ne znam kaj s masti možeš riješiti ak se guma raspala/omekšala da skoro udara metal po metalu

Miha.

Nije se guma raspala malo je napukla. Zapravo mi je čufno kako može lupat ako je sve oko osovine guma..



Mike20

Kad se upre motor u taj nosač kod ubrzanja ili kretanja, malo gume ostane izmeÄ'u metala, joÅ¡ ak je tvrda, čujeÅ¡ taj zvuk, ne amortizira toliko ko nova

Miha.

Uzeo sam orginal, 500kn. Na njemu piše Delta JTD190. Bolje je al i dalje se malo čuje. Ništ još 3 nosača su mi ostala:-)

niko33

Citat: Miha.  u 10 Kolovoz 2019, 13:58:15
Uzeo sam orginal, 500kn. Na njemu piše Delta JTD190. Bolje je al i dalje se malo čuje. Ništ još 3 nosača su mi ostala:-)
Nemoj sine!!!!!!!!!!
Malo se čulo tup kad sam mjenjal brzine i u mjestu ponekad kad sam drk.. po mjenjaču,kuplungu.
Ostatak sam manje vise napisal kod sebe u temi - svi nosači,dvije getribe,obje poluosovine,(9litara ulja za mjenjač-febi,selenia nešto i konačno original)homokinetički-oba,kompletan prednji ovjes,kablovi mjenjača sa plastikom u kabini,dva seta kvačila bez zamajca,jedan sa fiksnim i sad jedan sa dvomasenim.........(pa ti izračunaj)

Čulo se je malo tup i rekel mi meho pusti to,to je normalno,ali neeee ne smije se čuti tup!

No,ne čuje se više :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Miha.

Govoriš za bivši Stilo? Ma izmjenit ću još jedan donji on nije skup, a i izmjeni se za čas.

niko33

Citat: Miha.  u 18 Kolovoz 2019, 18:48:20
Govoriš za bivši Stilo? Ma izmjenit ću još jedan donji on nije skup, a i izmjeni se za čas.
Za Avensis [emoji24]
Tri Stila sam mogel kupit i sredit koliko me koštalo tup na njemu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Miha.

Zamjenjen i drugi donji kod desne poluosovine. Lupanja više nema :ok1:

niko33

Ma ima,samo se lažeš da nema :) treba samo malo smanjit muziku i opet je tu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Miha.

Njet, čak se i ljepše šalta sad.