Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

 :roll2:
Ostaju gumeni, oni obični ne valjaju kad je vani mokro

AntonioK

Da li ti srebreni umeci smetaju na suncu?Meni u peži ti krom dodaci bacaju bljesak točno u oko

Mike20

Ne, ne smeta. Ni je to krom, farbano je u srebrnu boju tvornički

Gillet

Citat: Antonijo  u 22 Srpanj 2019, 13:55:59
Ovi gumeni tepisi nikak ne paÅ¡u, siguran sam da čeÅ¡ njih isto rijeÅ¡titi (ako joÅ¡ nisi)  :celebrate:
volan zakon,,, isti je i u ypsilonki,,dakle,samo pravi auti imaju taki volan :buonce:


Mike20

 :roll2:

Je, čitao sam.
Al to je prst u oko alfistima  :haha7:

MADmax23

sta je je al prekrasna je i cijena je odlicna.. najveca prednost 5 vrata!

Gillet


AntonioK


Miha.


Mike20

U to vrijeme je bila prodavana u Engleskoj pod Chryslerom

156 sp1 rosso

....i tata bi sine...

Mike20

Fala  :ernaehrung004:

Zamijenio sam sve nosače motora, i na Lanciji ih radi Lemforder, vidi se kako su na Lemforderu opet isbrušene oznak gdje je znak Fiata






Zamijenjen je i ležaj prednjih amortizera, isto sam uzeo Lemforder, na kojemu su OEM Fiat brojevi



Lajtung kvačila sa spiralom je bio jako hrÄ'av-al samo on, niÅ¡ta drugo oko njega, pa da nebi propiÅ¡ao ili puknuo, zamijenjen (samo originalni Fiat cca 900kn) je zajedno sa hidrauličkim cilindrom kod papučice kvačila (Sachs cca 260kn)




Inače, amortizeri nisu isti ko na BRavu s istim motorom, na Lancii su "jači", skoro 1cm je deblje tijelo i 2 mm deblja osovina amortizera, deblje su prednje (12.6mm) i stražnje opruge (12mm) kojih nema za kupiti, čak ni zamjenske mi ne nudi, al ima Eibach pro kit -30mm



Jedna noćna, baš prekrasno osvjetljenje, ledeno bijelo


Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Mike20

Ko mi veli  :haha7:
Moram te dostići  :haha7:

Mijenjam ono najbitnije, nosač kod zupčastog sam morao mijenjati jer je stari bio gotov, jako je prenosio vibracije-jer auto nije puno vožen had je vrijeme kod bivšeg vlasnika, više je stajao, pa se nosač objesio.