Lancia Delta 1.4 t-jet 120 Oro Bordeaux Pontevecchio+LPG

Autor Mike20, 20 Srpanj 2019, 21:23:48

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Daklem proizvedena krajem 2008. godine, nova kupljena u 2 mjesecu 2009. godine, 136 000km












Mike20


Tooutman

Konacno :). I kakvi su dojmovi. Jel ima kakve razlike u odnosu na bravo u vezi voznje buduci da ista motorizacija. Sicevi bi trebali biti konfornfiji napsram sport od brava....

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Mike20

Auto je mehanički potpuno isti Bravo, znači sve, motor, ovjes kočnice itd.
Ali je u vožnji poprilična razlika, bolja izolacija, sjedala su puno udobnija (ok od Sport sjedala ni nemreš očekivati udobnost), sami materijali su drugačiji, a i cijeli je auto udobniji pošto je na 205/55/16 gumama.

I naravno, osjetno više mjesta u kabini, prtljažnik bi na papiru trebao biti manji od Brava, al nakon mjerenja metrom, u krajnjem zadnjem položaju sjedala, 2 cm je kraći prostor u prtljažniku.
Stražnja vrata su veća, lakše se ulazi.

Mike20

Od "bolje" opreme ima hill holder, senzor svjetla i kiše, 4x podizači stakla, tempomat, mislim da je 8 zračnih jastuka, jer ima bočne jastuke za stražnju klupu, samo zatamnjujući retrovizor itd

Ima i Blue&me o kojemu sam svugdje čitao loše stvari, da ne radi dobro, crkava, ne spaja se, loša kvaliteta zvuka itd.
Na ovom je trebalo prebaciti jezik s njemačkog, bez problema sam napravio update na zadnju verziju i promijeniti  jezik. Odmah se spaja s mobitelom, rade glasovne naredbe, za sustav iz 2008. godine, zvuk je dobar, sugovornik me čuje bez problema. ÄŒita 32GB stilove bez ikakvog problema, brzo.

Kad krepa ide 2 din nutra

niko33

Fuuuuuj,ružno,gadno,napuhano,katastrofa od auta. Goreg nema!!!!
Najbolje da se vise ne sramotiš s njim nego ga jednostavno otfuraj do prvog parkinga i ostavi (javiš mi koji i kad da ga ekološki zbrinem)

P.S. Jučer sam ti gdju pozdravil (u Bravu oko 20:00 v mojem selu,sam da znaš di se kreće :) )- pa kaj nebu zbunjena koji idiot joj mase i kima :)

Ne korak već dva gore naspram Brava,auto definitivno istupa iz mase (il ga voliš ili ne - meni je odlična linija). Djeluje čvrsto i dobro skalupljen.
Odgovaraju mu i 16 i 17 i 18” felge jer sama linija auta vuče pogled tak da felga zadnja uleti u oko...
Estetski nemaš kaj a mehaniku držimo fige da otfura ko Bravo a onda bu valjda već i vrijeme za novoga.
DOBAR!!!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

MADmax23

lijepo izgleda (makar mi bravo ljepši-mozda zbog felgi).
unutrasnjost je odlicna,već na slikama izgleda udobno,sjedala kao fotelje!
btw kakva je razlika u kilazama? kakav je okretni moment motora?

Mike20

 :roll2:

Frend bemvejaÅ¡ ga gleda, nemre mu naći mane, onda veli od iza mi je čudan nekak.  :roll2:

Bravo je sportskiji izgledom, ovo je drugačija filozofija dizajna. Nije sličan nijednom autu, ta led svjetla od iza su nešto drugačije.

Nekih 100 kila je teži, plus plinski sustav, ipak je 20 cm veći.Motor je potpuno isti, meni ide jako dobro, vuće super od 1800 okretaja

nencha

punto gt,punto mk1 55,bravo 1,6 16v,bravo 1.8 gt,bravo 1.6 16v,seicento 1.1

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

g3ar

auto je meni mrak, mozda malo zadnji kraj li la ali ostalo 10/10. 

Taj blue&me me toliko razocarao kad sam saznao da nema a2dp (audio streaming) da je to strasno, koliko vidim AUX nemas tako da ni neki bt adapter ne mozes osposobiti. Glasovne naredbe su ajde jos ok. Inace ja sam uspio sebi AUX osposobiti. Sa stražnje strane iÅ¡tekao 6 pin žuti kabel, na ebayu kupio sa 3.5mm -> 6pin. Ljudi pisu da ako radio nema opciju aux da to nece raditi ali sam otkrio "foru" kako da radi. Ustekas usb i zatim pokrenes MEDIA i audio ti ide sa auxa. (Usb mu sluzi da "prevari" radio da pokrene MEDIA opciju). Mozda ti nece trebati ali eto cisto da znas a i ostali.  :grin:

Cestitke na kupovini i nek posluzi.
<3JTD

Mike20

Fala.

A gle, auto star 10 godina klase 40 tak 000kn nemre biti savršen, al meni odgovara taman.
Nek izdrži slijedećih 3-5 godina, meni dovoljno.

Blue &me meni osobno ima najbitnije-hands free.
Slušanje muzike ionako mi je bolje preko USB sticka.
Tak da nemam potrebe za aux in ili slušanje muzike s mobitela


AntonioK

ÄŒestitke na kupnji,eto meni se volan ne sviÄ'a :P:
Puno kilometara i bez ikakvih zavidavanja

Mike20

Fala. Meni se volan baÅ¡ sviÄ'a, samo da nema tih srebrnih umetaka. Možda me pukne pa dam polakirati sve Å¡to je srebrno u boju auta

Antonijo

Ovi gumeni tepisi nikak ne paÅ¡u, siguran sam da čeÅ¡ njih isto rijeÅ¡titi (ako joÅ¡ nisi)  :celebrate:
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE