Main Menu

Stellantis

Autor supreME, 31 Listopad 2019, 14:49:05

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.


Brankec

Kak je najavljeno iz nove kompanije da svi Fiati od 2025 budu isli na produzni kabl znaci nece bit vazno jel je Pezo ili Fiat. Motori odlaze u povijest.

Boxer

Treba otvoriti tvornicu jakih brzih strujnih agregata a da su dizajnerski lijepi :) Na nekakvoj sexy prikolici i da vidiš
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Brankec

Kad se prijede na struju vise marka nece bit vazna. Dizajn ce igrat ulogu da te fizicki ili emocijama privuce auto. Ovo sad jos prolazi ali mislim da ne zadugo.

Brankec

#139
Pricam s kolegama u firmi bas oko tih auta na struju. Neznam tko ce ic kupovat takav polovan auto. Sve ce se vrtit oko baterije. Cijena izmjene ce bit paprena. A novi su skupi ko 100 vragova. Sad sam u ponedjeljak isao na more i utorak se vracao i komentiram sa zenom kak ljudi odlaze na more sa tim Teslama. Sve mi je to jos nekak blesavo. Ne vidim se u takvom autu. Al mislim da cu morat mijenjat navike i misljenje.

2600

Citat: 147  u 24 Lipanj 2021, 10:35:03
ALFA ROMEO uvijek je imala snažne motore, uglavnom V6 i V8.
Vlastiti Busso 2.0 V6, 2.0 V6 Turbo, 2.5 V6, 3.0 V6 i 3.2 V6
Vlastiti 2.6 V8
Holden-ALFA 3.2 V6
Ferrari 2.9 V6 Bi-Turbo
Ferrari-Maserati  4.2 V8

Po željama Le Cost Cuttera dobit ?e ku***. :D

Sve nove Alfe po?evši od 2025. ?e biti isklju?ivo BEV po željama velikog Alfiste Jean Pierr Imparata, a odobreno od strane Carlos Tavaresa.

Peoklet bio dan kad su spojili sa PSA. Doduše ja sam uvijek tvrdio da je Renault bolji izbor, a to i je bio prvi izbor dok ga nije minala francuska vlada.

Brankec

Sta si ocekivao. Da ce FCA imat zavrsnu glavnu rijec.

Brankec

#142
Znali su oni jako dobro u sto se upustaju. Propast ili se spojit sa PSA. A na kraju suraduju u teretnom programu vec skoro pa 50 god. Budi sretan da se sa Fiatom dogodi isto sto su u kratko vrijeme napravili sa Opelom. Da izbacuju nove modele. A jbg. Pezoova je sad zadnja. Svira se i slusa Marseljeza.

147

#143
Citat: 2600  u 27 Lipanj 2021, 11:34:49
Po željama Le Cost Cuttera dobit ?e ku***. :D

Sve nove Alfe po?evši od 2025. ?e biti isklju?ivo BEV po željama velikog Alfiste Jean Pierr Imparata, a odobreno od strane Carlos Tavaresa.

Peoklet bio dan kad su spojili sa PSA. Doduše ja sam uvijek tvrdio da je Renault bolji izbor, a to i je bio prvi izbor dok ga nije minala francuska vlada.

Šteta šta je Sergio umro, suradnja sa Ferrarijem i Sauberom u razvoju novih i još snažnijih modela je nažalost završila.
Giulia GTAm je nažalost zadnja "zvijer".

Brankec

Mislim u novije vrijeme. Svi znamo sta je bio Fiat i sta su sad. Dosta se sjetit modela Barchette, Coupea
Tu su imali svoje najbolje dane.

147

#145
Citat: Brankec  u 27 Lipanj 2021, 11:52:04
Znali su oni jako dobro u sto se upustaju. Propast ili se spojit sa PSA. A na kraju suraduju u teretnom programu vec skoro pa 50 god. Budi sretan da se sa Fiatom dogodi isto sto su u kratko vrijeme napravili sa Opelom. Da izbacuju nove modele. A jbg. Pezoova je sad zadnja. Svira se i slusa Marseljeza.

Šta su napravili?
Otpustili 4000 radnika i uništili njihov razvojni centar. Još se natežu ho?e li ugasiti tvornicu u Britaniji, Vauxhall pleše blizu ruba.

Brankec

A sta si mislio da to nije bio dio dogovora oko spajanja. Uzmi ili ostavi. Zalosno za ljude sto su ostali bez posla. A jbg sve sto se sad izdogadalo i bude se jos izdogadalo je lose vodenje Fiata od strane uprave. Sta mislis da je Pezo kriv za situaciju i stanje u koje je doveden Fiat.

Brankec

Pa Iveco je prije par mjeseci zatvorio pogon u Bresci. Preselili su u Kinu.

147

Citat: Brankec  u 27 Lipanj 2021, 13:02:59
Pa Iveco je prije par mjeseci zatvorio pogon u Bresci. Preselili su u Kinu.

Iveco je u krizi duže vrime, izgubili su dosta narudžbi za vatrogasna vozila i cisterne.

Mike20

Daklem Fiat je bio na rubu propasti. Tražio je nekoga tko ga ho?e.
Ali su htjeli (skoro) sve u paketu spojiti.
I sada smo došli do toga da su talijani u potpunosti prepakirani francuzi, uz pokoju iznimku.

Malo off.
Do prije koji mjesec, one koji su vidjeli NLO, su bili ismijavani, za ludaru. Sada imamo potvrdu od ameri?ke vlade, Pentagona da NLO postoji (maljo ljepše zvu?i UAP)-isti oni koji su najviše to poricali.

Svijet se drasti?no promijenio u zadnjih par godina.
To se vidi i u autoindustriji. Od pojave Tesle S, nikad se toliko auti?a na baterije nije proizvelo i prodalo.

Mislim da smo nepovratno otišli u novom smjeru.