Puknuti vijci brezoni na grani motora GP 1.4 8v

Autor mrbrownstone, 05 Lipanj 2022, 21:33:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Možeš to gledati na dva načina. Da si otišao u servis, platio bi barem toliko, ako nebi morao mijenjati i ecu motora  :roll2:

S druge strane, ako čovjek ima servis, treba vidjeti kakav mu je cjenik, sat rada, spajanje dijagnostike.

Ako sam shvatio dobro, niti sat vremena je radio.

Tooutman

Računao si je putne troškove :)
Mislim da je trebao napomenut da će te to koštat kolko već ili barem minimalno xy. Na kraju krajeva njegovo iskustvo i to što je riješio problem ipak nešto vrijedi (košta) i kako veli ona poslovica "treba znati di udarit. Nije da ga branim u vezi posla, ali si definitvino morao znati cijenu. A valjda mu je to i taktika, dade ti malo mrvica  i onda pobere šlag. A  pisao ti često jer se ti ipak uhvatio posla pa ga bilo strah da ne riješiš sam, a otkrio ti što bi moglo biti.  Svakakvih ima.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

gandi

#32
Taj dio oko cijena ste trebali definirati u toj FB prepisci. Ovakav postupak je poprilicno supski s njegove strane, a ti ga nisi ni trebao pitati koliko si duzan nego mu samo zahvaliti na pomoci.

Sad bar znas za ubuduce.
Jbg, svaka skola kosta

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
--->>>    click here      <<<---

mrbrownstone

Da sam zaje... igrač poslao bi ga u 3pm i potjerao s parkinga zgrade. Ali definitivno ga neću nikome preporučiti

mrbrownstone

A najgore mi je što me je napravio budalom i što sam ispao naivan kao francuska sobarica. Bome me naguzio svjetski Dario Šimašek

Bero

Citat: mrbrownstone  u 03 Listopad 2022, 21:11:22
A najgore mi je što me je napravio budalom i što sam ispao naivan kao francuska sobarica. Bome me naguzio svjetski Dario Šimašek

Oh, ako je dotični u pitanju budi sretan što ti nije još nešto drugo sj*bao na autu  :rolleyes:
Samo boxer bajo moj :)

mrbrownstone

Kaj preporučate za kombinaciju diskova i pločica za GP? Neka niža srednja klasa?!

forsage

nema ti tu više nekog pravila...kupi nove i taj punto će ti zaustavljat...nije to ferari ili lamborghini ili auto od dvije tone.Taman i da se voziš oštro stalno i da imaš još i turbo na tom autu bi ti bile bitnije gume da bi osjetio veću razliku.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

mrbrownstone

Kako pravilno odzračiti rashladni sistem poslije npr mijenjanja termostata? Za ove Fiat Fire motore 1.2 i 1.4