Puknuti vijci brezoni na grani motora GP 1.4 8v

Autor mrbrownstone, 05 Lipanj 2022, 21:33:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mrbrownstone

Kupio sam GP i skužio sam da čudan zvuk ima ali motor lijepo radi. A kupio sam pod pritiskom jer sam morao uzeti auto. Danas sam skinuo usis i očistio klapnu gasa i skužim da nema ni donje ni gornje skroz lijeve matice na grani, odnosno nema ni navoja tj brezona. Znate li tko bi mi to u ZG mogao napraviti?
Treba mi neka od ovih metoda:

https://youtu.be/x_ky5JVxtqU

Zdravko

Pokusaj kod Jagića, strojna obrada autodijelova , Zagrebacka 54. nakon Dupca u smjeru Sesveta sa lijeve strane. Znam covjeka osobno pa ga kontaktiraj.

mrbrownstone


Zdravko

Evo gledam u mobitel i nemam njegov privatni broj, valjda se na neki cudan nacin izbriso pa ces morati na fiksni 01/2007955.
Radi se o obiteljskom poslu. Otac mu je radio strojnu obradu u Baoticu pa je poslije otvorio kod kuce, a preuzeo je sin Zdravko Jagić.
Vidi pa javi, ako ne dobijes na taj broj nabavit cemo drugi.

mrbrownstone

Da ne otvaram novu temu:
- Ima li netko keder/dihtung za vozačeva vrata za GP s 5 vrata?

Hvala

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

mrbrownstone

Citat: the-rider  u 10 Lipanj 2022, 22:27:41
imas u ovlastenom
Zvao Karić automobile. 911kn keder  :oo:
A nitko na otpadu nema taj trenutno

mrbrownstone

Da ne otvaram novu temu: ima li gdje u ZG napraviti još jedan obični ključ za Grande Punto do 300kn?
Treba mi dakle obični ključ koji otključava na bravu ali i da upali auto.

Tom

ASK ključ, City Centar Jankomir u podrumu
Elektronika radi na sivi dim. Kad taj dim izađe... više ne radi...

mrbrownstone

Citat: Tom  u 29 Lipanj 2022, 07:28:10
ASK ključ, City Centar Jankomir u podrumu
Zvao, 320kn obični ključ, 600kn s daljinskim.

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

mrbrownstone

Citat: the-rider  u 29 Lipanj 2022, 18:19:29
znaci 20kn previse?
Napisao sam koliko košta da drugi znaju ukoliko im je potrebna ista informacija. Da li je meni 20 ili 100kn previše je stvar mojih osobnih financija.

Tooutman

A kaj onda s transponderom? Prebace iz starog kljuca, ili kloniraju ili kaj vec? Mislim zanima me ak mogu si izraditi jos jedan za rezervu. Isto i daljinac ucitaju u auto za tu cijenu?

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk

Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

mrbrownstone

Citat: Tooutman  u 29 Lipanj 2022, 21:32:29
A kaj onda s transponderom? Prebace iz starog kljuca, ili kloniraju ili kaj vec? Mislim zanima me ak mogu si izraditi jos jedan za rezervu. Isto i daljinac ucitaju u auto za tu cijenu?

Poslano sa mog SM-A505FN koristeći Tapatalk
Kaže 600kn za taj na tipke. A jedan me je tu u kvartu tražio preko 400 za obični a 1000kn za "skakavac"

mrbrownstone

Ima li netko kataloški broj brtvi / semeringa na poluosovinama na mjenjaču. Obje mi cure? I gdje ih uzeti? Tokić ili CIAK ili negdje drugdje?