Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Apolon

Citat: franzi  u 26 Ožujak 2012, 13:15:11
Jesu li bar na redizajniranom modelu riješili te probleme sa sustavom upravljanja?
Kad kažeš na redizajnirani model, šta pod tim misliš? Šta je redizajnirano i kad?

franzi

Pa onaj mali redizajn 2010. ? Å to se vanjÅ¡tine tiče malo su izmijenjeni farovi i maska, mislim da je u unutraÅ¡njosti takoÄ'er neÅ¡to modificirano, a nadam se da su poradili i na mehanici.



redizajn:

marloz

Citat: pio  u 26 Ožujak 2012, 13:22:43
Mislim da jesu jer je bilo reklamacija na bučnost letve,meni su isto promjenili letvu volana radi bučnosti i od onda nemam više tih simtoma.Mislim da ti je bila kampanja na te letve volana,samo neznam na kojim modelima novih brava.

daj mi malo pobliže objasnu tu bučnost ??? ja ne znam jel meni se čuje letva ili stvarno je to zvuk serva ?? intezitet mi je uvijek isti i to samo u mjestu kod motanja volana ... to čak ne bi reako da je krckanje nego više zvuk plastike

pirec

Citat: marloz  u 26 Ožujak 2012, 19:09:19
daj mi malo pobliže objasnu tu bučnost ??? ja ne znam jel meni se čuje letva ili stvarno je to zvuk serva ?? intezitet mi je uvijek isti i to samo u mjestu kod motanja volana ... to čak ne bi reako da je krckanje nego više zvuk plastike
Kad cimaš lijevo-desno volan na mjestu čuje se roštanje........
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

pio

Upravo to, kako ti je pirec objasnio.
PIO


Mirko_NS

To skripanje kod motanja levo-desno mi se javljalo pri hladnijem vremenu - reseno je podmazivanjem (ako se ne varam) solja amortizera...Verovatno je majstor podmazao i jos nesto na amortima, jer je podmazivao sve redom...U svakom slucaju - kod mene resilo problem.

kole

Evo i meni je pukla plastika kod rucne kocnice pa me zanima jel netko to mijenjao. Gdje i koliko kosta?

pirec

Citat: kole  u 01 Travanj 2012, 10:23:09
Evo i meni je pukla plastika kod rucne kocnice pa me zanima jel netko to mijenjao. Gdje i koliko kosta?
mislim 130,ookn
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

gt3

jel ima netko problem sa "suncobranom" (ili kak se vec zove ono na krovu, koje se spusti kad ti sunce udara u oci). vozacki se ne drizi gore, vec se poceo spustati. kad ga dignem, nema onog klik. a na suvozackom mi je pukao nosac :(

R-o-b-i

Kod mene se isto volan cuje. Mehanicar mi kaze da to ima veze sa nekakvim kuglama koje su u nekakvoj vezi sa servom. iskreno, ne sjecam se bas tocno...

onaj blue and me sustav me zahebava konstantno, malo prepoznaje usb pa malo ne...

i koza na volanu je pocela pucati, gornji polukrug volana ima nevideno tanku kozu.

sto se tice voznih karakteristika i potrosnje sam prezadovoljan. jtd 150 gradska nije premasila 7,5 a najcesce je 7 l. ovakva potrosnja za ono kaj auto nudi je vise nego odlicna.

e da, ne znam jel normalno da pri brzini od 190 na unutarnji retrovizor ne mozes vise prepoznati auto iza sebe jel se trese nenormalno...

get


Nije normalno.

Meni je to isto bilo, ali su mi ga zategnuli u servisu. Ja nisam mogao prepoznati na brzinama već od 60km/h.

Sad je OK za normalne brzine . . . za 200+ više nije ni bitno :D


R-o-b-i

meni je do 170 sve ok. Na 180 se pocinje tresti a na 190 i dalje se ne vidi nis, samo farovi...
naravno, ako su upaljeni...

Elra

Da li je neko imao problema sa DPF filterom?
Citao sam na forumima da je Croma imala dosta problema sa 1.9 Mjet 150 KS...

Gemist Nino

Ja to nemam,tak da nista,a to je isti motor