Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

speljac

Citat: tomislav10  u 06 Studeni 2008, 09:04:00
Ajmo dalje! Kaj se ostalima Bravo zamjerio pa ga ne komentiraju  :) ?!

meni je moj presavršen. nemam problema s njim i stvarno sam pre prezadovoljan. uskoro će past neke modifikacije i mjerenje snage na plin..

Kolumbo

Nisam baš zadovoljan kvalitetom radio prijema. CDmp3-radio imam "Pioneer", ali obzirom na loš prijem, mislim da je problem loše kvalitete orginal antene.
Kako ste vi ostali zadovoljni s radio prijemom postaja na novom Bravu?

pirec

Ja se ne mogu potužiti u dugom selu lovim sva okolna mjesta čak i Osijek.
DA SAM NORMALAN POLUDIO BI!!!!!!

Kolumbo

Usporedio sam radio prijem s novom Fiat Pandom, parkirana pored Brava, a koja je imala isti CDmp3 radio Pioneer kao u Bravu i Panda je puno bolje (kvalitetnije) "lovila" radio postaje od Brava.
Pokušat ću još malo čeprkat po postavkama tunera (npr. lokal on/off itd).

andy85

jedno pitanje vezano uz novi bravo...ne spada preveč u tu kategoriju, ali...se tiče njega

Koji je razmak rupa na novom bravu? zvao Ac u VŽ i rekli da 4x98 ali da nije siguran...a ja trebam biti siguran :)

pMarko

je 4x98 kao stari bravo ili stilo. javi ak nekaj nadjes u toj dimenziji.

speljac

A da jednostavno kupiš felge s razmakom 4x100, s obzirom da je izbor puno veći i staviš šerafe s pomičnom glavom..lakše ćeš kasnije i prodat te felge

andy85

Citat: Å¡peljac  u 13 Studeni 2008, 12:15:40
A da jednostavno kupiš felge s razmakom 4x100, s obzirom da je izbor puno veći i staviš šerafe s pomičnom glavom..lakše ćeš kasnije i prodat te felge

nešto sam čul da nije dobro stavljet te šrajfe...dal oni utječu na nekaj u vožnji??? more info?inače pital sam jer mi je kolega s posla nudil zimske gume s felgama 4x100, skoro pa nove i po jako dobroj cjeni...

speljac

Citat: andy85  u 13 Studeni 2008, 21:42:50
Citat: Å¡peljac  u 13 Studeni 2008, 12:15:40
A da jednostavno kupiš felge s razmakom 4x100, s obzirom da je izbor puno veći i staviš šerafe s pomičnom glavom..lakše ćeš kasnije i prodat te felge

nešto sam čul da nije dobro stavljet te šrajfe...dal oni utječu na nekaj u vožnji??? more info?inače pital sam jer mi je kolega s posla nudil zimske gume s felgama 4x100, skoro pa nove i po jako dobroj cjeni...


haha..onaj od kog si to čuo je debil..na šta mogu utjecat? kaj misliš da ti kotač ide gore dole u vožnji,haha..nemaš brige 5 godina sam imao te šerafe na puntu i sad ću ih stavit i na bravo..uz njih trebaš i prstenove za centriranje..

sasha

evo moj ulovio 7 mjeseci i 20 000 km.sve štima.potrošnja na plin 10 l, a na benzin 8-9 l / 100 km

Dray

Btw . zašto misliš da mi suvozačev sic proizvodi ono kliltanje kod prelaskak preko graba, ja mislim da nešto u ladici ili airbag iznad nje?

sasha

rekao sam vozačev sic.prezpostavio sam jer se već par ljudi na to žalilo.i meni malo škljocka.

andy85

ja sam  ne to premetil! Meni je na pocetku znalo ruziti v pojasu vozaca dok sam po grabama vozil ali je prestalo i sad je ok! Jedino kaj mi ruzi nekaj dok okrecem volana kod spore voznje! Rekli su kaj buju to resili kod sljedecega servisa...

Atom Bomb

Te sarafe slobodno koristi i ja ih imam vec 2 godine, a ako ti je to dobar dil nadam se da si to vec pazarila.

andy85

nisam kupil... Ma valjda nebude previse snjega kroz zimu... Za drugu zimu sam namjeraval kupiti a ovo je bilo iznenadno ali dobra cjena... Kolko kostaju ti srajfi? Ovi obicni su oko 20-25 kn kod nas!