Novi Bravo - iskustva korisnika

Autor tomislav10, 24 Rujan 2008, 09:42:22

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.


marloz

da ... samo sam ti htio dat ogledni primjer ... al kad si se već potrudio ...  :good: :)

get

Cijena mi se čini OK ovo kaj si ti platio u odnosu na ove ebayovce.

Jel to sa popustom ili regularno?

marloz

regularno ... zato sam ih i kupio jer mi se činila ok cijena ... isti boshovi sa popustom su 300 kn (mislim da cijena ne opravdava nivo kvalitete)

george

Pozdrav!
Da ne otvaram novu temu,zna li netko od vas gdje u Splitu ili okolici mogu napraviti rezervni kljuc(kodirani)?
Bio sam u Fiata, ali su uzasno skupi 1800 kn bez daljinskog,a sa daljinskim 2800 kn  :uh:
Pa eto ako netko zna moze mi dati nekakav kontakt.
Hvala :)

casual

Citat: george  u 05 Prosinac 2013, 18:59:56
Pozdrav!
Da ne otvaram novu temu,zna li netko od vas gdje u Splitu ili okolici mogu napraviti rezervni kljuc(kodirani)?
Bio sam u Fiata, ali su uzasno skupi 1800 kn bez daljinskog,a sa daljinskim 2800 kn  :uh:
Pa eto ako netko zna moze mi dati nekakav kontakt.
Hvala :)

znam da nije split, ali aj sam u zadru našao čovjeka koji ih radi na poluotoku
odi na net, okreni par firmi koje se bave s tim, sigurno netko na lageru ima ključ za brava, dogovoriš se i gotovo vrlo brzo ;)
iskodira ti ključ i to je to  :ok:

Puntigamer

Evo ja ću ti sutra tokom dana, u Zadru isto ali ne na poluotoku, pogledati za izradu kodiranog ključa, blizu mene je ključar koji se bavi s autima pa ću ga pitati šta i koliko.

casual

sve ovisi o autu i ključu, tj kodu
mene su dva ključa bez koda izaÅ¡la 60 kn  :D, a s kodom je za nissan almeru rekao da bi bilo oko 300-njak kuna, jer je mislio da mora kod biti po godiÅ¡tu ;)

george

Citat: Puntigamer  u 05 Prosinac 2013, 20:54:45
Evo ja ću ti sutra tokom dana, u Zadru isto ali ne na poluotoku, pogledati za izradu kodiranog ključa, blizu mene je ključar koji se bavi s autima pa ću ga pitati šta i koliko.
O.K.hvala vam svima!!! :bravo

gt3

#204
neki dan sam napravio veliki servis pa da podijelim s vama. dijelove sam uzeo u lokalnom ducanu, gdje imam neki popis. dva remena, dva napinjaca, vodena pumpa, svjecice, antifriz, filteri zraka, klime i ulja i ulje, cca 1800 kn. sav posao smo odradili brat i ja i trebalo nam je cca 6 sati.
servis sam planirao napraviti na 120k km, ali sada sam imao vremena pa sam ga napravio, auto ima 100500 km, 3 godine i 2 mjeseca :)








get

Citat: marloz  u 02 Srpanj 2013, 14:11:52
ja danas izmijenio kompletno kočiono ulje i kupio nove metlice brisača ...
(tutela dot 4 1L 80kn .... metlice aero 250 kn)

Zvao sam servis da provjerim cijenu metlica.

Prednje 255KN
Stražnja metlica 112,50KN.

Odšetam do tokića, Bosch,Valeo 265-280KN.

Uglavnom si onda mislim uzeti origigi. Jel se zna tko proizvodi za Fiat te aerotwin?

Apolon

Ljetos sam kupio original prednje metlice (oko 35 eura). Å kripe u svim uslovima i moram ih mijenjati. Vjerovatno su dugo ležale u magacinu. U svakom slučaju predlažem Bosch ili Valeo. UbjeÄ'en sam da su bolje od originalnih.

get

A ne znam, jesu malo tvrÄ'i, meni tako prve metlice koje su doÅ¡le sa autom, onako podosta su grube (tvrde), ali su izdržale 5.5 godina. Mogu joÅ¡, al ne da mi se viÅ¡e to razvlačiti. Plastika je popucala i guma se počela kidati.

A ne znam. Živcira me što Bosch i Valeo nema pravu dimenziju, ako se ne varam 600/430

a oni imaju 600/450.

Ako je tko stavljao koje druge neka napiše kako je zadovoljan sa njima.

Iako ove orig imaju novi kataloški broj od 2010-e, pa su možda i promijenili nešto od tada.

Vidjet ćemo što kaže marloz o tim brisačima.

Apolon

Mislim da nema veze Å¡to je brisač za nijansu veći, hvataće ti viÅ¡e Å¡ajbe  :)
Ono Å¡to se meni deÅ¡ava u posljednje vrijeme je da je ovijes počeo Å¡kripati. TakoÄ'e kad ujutro sjednem u auto, Å¡kripi kada okrećem volan dok se malo ne razradi, pa prestane. Očigledno da moram do majstora.
Šta da mu kažem na šta da obrati pažnju?

Apolon

Hmm... Sad sam vidio da su Bosch i Valeo kraći. Ako kupuješ original gledaj datum proizvodnje. Moji su škripali od prvog dana isto kao i stari.