Ugradnja plina u Punto 1.2 8V-moje katastrofalno iskustvo s AUTO TIM-om

Autor mikeg20, 23 Lipanj 2010, 18:44:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

gmiha

Bok!

Nakon svega pročitanog i nakon dosta traženja po Internetu stekao sam dojam da Auto Tim baš i nije najbolja opcija za ugradnju plina. S obzirom da vozim Punto 1.2 60KS 2001.god. da li mi netko može preporučiti servis u Zagrebu ili u okolici Zagreba u kojem bih mogao ugraditi plin?

zvrk

Tebi bi najbolje bilo da ideÅ¡ kod Tidale u Zabok (Grdenci)  :good:

gmiha

Citat: zvrk  u 21 Veljača 2012, 09:56:25
Tebi bi najbolje bilo da ideÅ¡ kod Tidale u Zabok (Grdenci)  :good:

Ti si kod njih ugradil ili? Zakaj onda preko 50 reklamacija? Kaj su tak dobri? :)

zvrk

Ne. Nisam kod njega. Ali on mi je radio zadnji servis i od tada mi auto radi savršeno.
Ja sam ugradio kod drugog majstora, i tamo sam imao reklamacije.

crev1986

Nezzz za Vas ali ja sam u Cepelinu ugradio plin i nikad problema no sta je stvar odrzavao sam ga kod G. Tomislava koji je bio poslovoÄ'a tamo no sad iam doma radionu , a zivi na staroj Remetineckoj ! Legenda

ceker

Citat: zvrk  u 21 Veljača 2012, 15:10:21
Ne. Nisam kod njega. Ali on mi je radio zadnji servis i od tada mi auto radi savršeno.
Ja sam ugradio kod drugog majstora, i tamo sam imao reklamacije.

kaj tidalda ugraÄ'uje plin.? ja sam mislil da on samo servisira.
neas turbo, e to ti nevalja mahune..!

gmiha

Citat: zvrk  u 21 Veljača 2012, 15:10:21
Ne. Nisam kod njega. Ali on mi je radio zadnji servis i od tada mi auto radi savršeno.
Ja sam ugradio kod drugog majstora, i tamo sam imao reklamacije.

zvao sam danas boyski servis i oni su mi rekli da mi mogu ugraditi plin, cijena je 7300kn za gotovinu (7800kn na kartice), a s obzirom da nisam baš bllizu istre rekli su da je za servis najbolji jedan u zaboku. nisu htjeli reći koji, ali pretpostavjam da je to taj. mislim da ću ga nazvati sutra i raspitati se.

zvrk

Citat: ceker  u 21 Veljača 2012, 22:15:46


kaj tidalda ugraÄ'uje plin.? ja sam mislil da on samo servisira.
u principu servisira...ali se može dogovoriti s njim i ugradnja...

gmiha

Kažu mi frendovi da bolje da ne stavljam plin u Punta jer je to preslabi motor za plin. Kažu da će se motor brzo uniÅ¡titi zbog prevelike oktanske vrijednosti plina?  Kaj vi kažete na to? Inače punto je 2001. godina, 1,2S 60KS...

Virago

Imam ugraÄ'en plin u Puntu 55, MK1 kod Auto-Tim-a. Auto ima preko 600000km pa ti prosudi.

iwex

Mislim da tvoji prijatelji previše pričaju a premalo znaju :)

cicili

ima neko iskustva sa Cepelinom? zvao sam malo te servise koji ugraduju plin i cijena je oko 7500kn kod njih neka akcija i dode 6000kn.

dado 1

Pa iskreno ne kuzim ni ljude koji stavljaju na aute plin koji trose manje od 10l na 100km...po meni gubitak novaca.Ja vozim bravo 1.8 i ne pada mi na pamet da stavljam plin jer je danas to vec postala ne isplativa investicija.

cicili

ovisi koliko vozis i koliko mislis vozi isti auto. svako ko vozi min 15tkm isplati plin za dvije god ako vozis 25tk isplatit ces ga i prije. ja osobno prelazim oko 15-20 tkm godisnje i u periodu od dvije god bi isplatio tu investiciju a kad bi imao plin sigurno bi vise i prelazio km pa samim tim i skratio vrijeme otplacivanja. ja imam punta koji je 2005 god i trebao bi slusat sigurno jos 3-4 god bez velikih ulaganja i mislim da bi mi se plin isplatio.
sta niko nema iskusta sa tim cepelinom famoznim?

Tony

Ja sam cuo da su dobri, inace jedni od poznatijih za ugradnju plina u ZG.