Bravo - ugradnja farova s lećom

Autor ChRiStIaN, 24 Listopad 2012, 13:14:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 8 Gosti pregledava ovu temu.

danci1993

zbog tih jakih zarulja oce i sjenilo izgorit...

Zvone 1.9 jtd

Ljudi provjeravao sam sjenilo i čini mi se da je djelomično izgrilo,ali ne skroz,promjenio sam xenon,umjesto 8000k stavio sam 6 i razlika je očigledna,daleko bolje i preglednije za voziti,nema više onog plavetnila po noći koje mi je zamaralo oči,farove sam naštimao extra dobro,i vertikalu i horizontalu,slike ću staviti ubrzo da vidite kako to izgleda,ali primjetio sam da mi je staklo s unutarnje strane dosta pocrnilo,vjerojatno nikad nije ni čišćeno,ni ono ni leća,tako da ću kad malo otopli vrijeme rastaviti oba fara i detaljno ih očistit.

danci1993

Citat: Zvone 1.9 jtd  u 19 Siječanj 2013, 19:04:37
Ljudi provjeravao sam sjenilo i čini mi se da je djelomično izgrilo,ali ne skroz,promjenio sam xenon,umjesto 8000k stavio sam 6 i razlika je očigledna,daleko bolje i preglednije za voziti,nema više onog plavetnila po noći koje mi je zamaralo oči,farove sam naštimao extra dobro,i vertikalu i horizontalu,slike ću staviti ubrzo da vidite kako to izgleda,ali primjetio sam da mi je staklo s unutarnje strane dosta pocrnilo,vjerojatno nikad nije ni čišćeno,ni ono ni leća,tako da ću kad malo otopli vrijeme rastaviti oba fara i detaljno ih očistit.
a sad si mozes mislit kak bi ti bilo sa 4300K  :ok: :ok:

Zvone 1.9 jtd

Citat: danci1993  u 19 Siječanj 2013, 21:32:05
a sad si mozes mislit kak bi ti bilo sa 4300K  :ok: :ok:

E sad imam problem kako namjestiti svjetlosni snop,u redu je visina i to sve,ali me muši jel se može kako još poravnati,npr da na lijevom faru nema ovog zareza da je u ravno


forsage

prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Zvone 1.9 jtd


XXX-Man

a kako bi ti bolje, kad tako mora bit?
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Besha

Mora bit tako da ne tuče u oči ljudima koji dolaze iz suprotnog smjera..... I meni se činilo u početku kad sam išo u zavoj da su na koso, ali kad stanem ravno vidim da je ok jer tako mora bit....

Zvone 1.9 jtd


Besha

#54
To nečeš moć dobit, jer kolko znam to ovisi o leći kakav je snop....

XXX-Man

to nećeš nikad dobit na tim farovima
http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

Zvone 1.9 jtd

znači morat cu se s ovim zadovoljiti što imam

danci1993


Tony

sve je kako treba biti

a ovo drugo mozes dobit na "morimoto h1 mini" lecama

Zvone 1.9 jtd

evo malo sam prepravljao danas i evo Å¡to je ispalo,uglavnom zadovoljan sam sad koliko toliko



šta vam se čini??

a evo i duga: