Novi Bravo-dijelovi i cijene

Autor get, 08 Ožujak 2014, 20:59:49

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

get

A da, vremena se mijenjaju.
Inače Exide zastupnik mi još ništa nije odgovorio (ako su oni uopće još zastupnici EXIDE Hrvatska)

A velepromet mi nudi slijedeće

Banner starting bull
kat broj â€" 56219
snaga â€" 62ah 480A
dimenzija - 241x175x190
cijena â€" 670kn MPC -10% za gotovinu
garancija 24mj.


get

Grrr

bezveze je Å¡to je svuda u katalozima kriva oznaka za akumulator za T-Jet. Svuda su pometali 50/53Ah Å¡to ustvari odgovara 1.4 atmosfercu.

Uglavnom, u T-Jet ide 60Ah 420EN(2).


get


chrisRi

Citat: get  u 25 Srpanj 2014, 12:47:22
Orig akumulator 770KN.

Pogledaj si malo Toplu crnu ca/ca, vrlo kvalitetna baterija.

get

Ma nije samo do baterije, već mi je bitno i gdje.

Jer ne skladište svi po propisu.

Bio sam sada i u Tokiću, ovako okvirno, Bosch S4 na akciji 591KN.

Budem još malo progrunfao.


Puntigamer

malo offa
Kad doÄ'e vrime za novi akumulator u autu to će biti originalni Magneti Marelli ili Bosch S4. Mada već skoro znam da će to biti Bosch S4, jer s njim imam vrlo pozitivno iskustvo. Davnih godina kad sam bio na Dugom Otoku u autu mi je ostalo upaljeno svjetlo kabine punih 6 dana, baterija je bila toliko mrtva da ni digitalni sat nije radio a auto se gasio na ler gasu (upalio ga preko kabela). Nakon toga taj akumulator je joÅ¡ bez problema radio 4 pune godine bez da sam ga stavlja na punjač i dopunjava a kad se to desilo bio je star preko 24 mjeseca, to znam jer mu je upravo bila istekla garancija.

get

Pa nije off, baš me i zanimaju iskustva.

Ja ne znam jel se igdje još da nabaviti Magnet Marelli, a da nije preko Fiat-a?

Već sam se načitao pljuvački i o Varti, Boschu i svim drugima, tako da i nema tu neke pameti.

A opet, cijena sa druge strane, izmeÄ'u "top" brandova i ovih drugih je cca do 150KN.


Puntigamer

Evo još jedan podatak Bosch S4 i Varta Blue Dynamic je u biti ista baterija, proizvodi se u istoj tvornici u Belgiji. Koriste istu tehniologiji a različita brand imena a to se odnosi i na razliku u cijeni. To znam iz druge ruke jer mi je poznanik ovlašteni serviser za Bosch autoelektriku i u sklopu treninga je bio u toj tvornici u Belgiji pa mi je to prenio u nekom razgovoru.
Kad se usporede kategorije akumulatora Bosch i Varte one se podudaraju podosta.

AntonioK

miSLIM DA su boSH preuzeli kinezi ili indijci

AntonioK

Citat: get  u 25 Srpanj 2014, 14:24:18
Pa nije off, baš me i zanimaju iskustva.

Ja ne znam jel se igdje još da nabaviti Magnet Marelli, a da nije preko Fiat-a?

Već sam se načitao pljuvački i o Varti, Boschu i svim drugima, tako da i nema tu neke pameti.

A opet, cijena sa druge strane, izmeÄ'u "top" brandova i ovih drugih je cca do 150KN.
Å to nema kod vas u Zagrebu ANET d.o.o Kovinska 4a oni prodaju Magneti Marelli vidio sam njihovu stranicu

franjo-fritz

U anetu nema magneti mareli.jedino u autocommercu
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

marloz

Citat: get  u 25 Srpanj 2014, 13:53:12
Ma nije samo do baterije, već mi je bitno i gdje.

Jer ne skladište svi po propisu.

Bio sam sada i u Tokiću, ovako okvirno, Bosch S4 na akciji 591KN.

Budem još malo progrunfao.



uzeo bosh s4 za punta ... radio cca mjesec dana i onda mi je riknuo .. zamijenjen u garantnom roku ... ako ti šta pomaže u odabiru ;)

marloz

Citat: get  u 25 Srpanj 2014, 10:27:13
A da, vremena se mijenjaju.
Inače Exide zastupnik mi još ništa nije odgovorio (ako su oni uopće još zastupnici EXIDE Hrvatska)

A velepromet mi nudi slijedeće

Banner starting bull
kat broj â€" 56219
snaga â€" 62ah 480A
dimenzija - 241x175x190
cijena â€" 670kn MPC -10% za gotovinu
garancija 24mj.



čuo sam da su jako kvalitetni akumulatori ... imaš ih u autohrvatskoj isto

marloz

Citat: Puntigamer  u 25 Srpanj 2014, 14:04:31
malo offa
Kad doÄ'e vrime za novi akumulator u autu to će biti originalni Magneti Marelli ili Bosch S4. Mada već skoro znam da će to biti Bosch S4, jer s njim imam vrlo pozitivno iskustvo. Davnih godina kad sam bio na Dugom Otoku u autu mi je ostalo upaljeno svjetlo kabine punih 6 dana, baterija je bila toliko mrtva da ni digitalni sat nije radio a auto se gasio na ler gasu (upalio ga preko kabela). Nakon toga taj akumulator je joÅ¡ bez problema radio 4 pune godine bez da sam ga stavlja na punjač i dopunjava a kad se to desilo bio je star preko 24 mjeseca, to znam jer mu je upravo bila istekla garancija.

onda ja očito nisam imao sreće s njim :)

marloz

magnet-marelli je predobar akumulator ... uopće ne znam jel itko tu na forumu imao neugodna iskustava s njime šta ne mogu reć za ostale akumulatore ...ja bi definitivno iša na njega opet ako nije cijena nešto dosta drugačija od ostalih