Fiat Marea karambol - dali se isplati popravljati

Autor brava 312, 16 Siječanj 2016, 18:21:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brava 312

Danas bili iz osiguranja i najvjerojatnije totalka.
Koliko ću dobiti neznam ali gledaju cijene s njuskala i po tome dadu nekih 60 do 70 %.,
Još da pitam jel poluosovina paše s mare 1.9 dizel.
Čuo sam da od brave nepaše da je kraća.

gandi

Gledaju cijene sa njuškala? Ma daj, kakve su to gluposti? Zna se kako se procjenjuje auto i točka, a procjenjivati ga po cijenama iz njuškala je isto kao i procjenjivati ga iz graha.
--->>>    click here      <<<---

Antonijo

Na žalost kolega je nedavno imao sličnu situaciju kod njega su takoÄ'er gledali cijene iz njuÅ¡kala.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

thomekh

Uzimaju u obzir njuskalo...jos prije 4 god dok sam sa svojim imal totalku bravo su mi procijenili na 15000 i isel sam se zalit i frajer meni sprinta oglase od istog modela kak i mojega jer se je moj auto prodaval i trazil sam 23 na njuski i veli da mi na temelju toga more dici jos 2500 kn

Stilo M

U svakom slucaju se zalis na donesenu odluku o isplati i potrazujes jos nesto sitno novaca vise :ok:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

brava 312

Samo da pitam paše li poluosovina s mare 1.9 dizel na mareu 1.6 benzin.
Isto vrijedi za letvu volana.
Danas sam krenuo rastavljati dobro je da greda ili kako već zovete nije dobila ništa.
Vilica je smotana, letva volana, krajnik balansne Å¡tange.
Za most nisam siguran jel on dobio

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

brava 312

Hvala na brzom odgovoru.
Sutra kupujem letvu, poluosovinu imam od brave i čuo sam da je malo kraća od mareine

brava 312

Kupio danas brdo djelova i kupio haubu od brave, tip me uvjerio da je ista kao i od mare.
Nadam se da paše.
Da pitam pošto cu sam saatavljati dali mi je bolje odnijeti djelove na lakiranje ili da sastavim auto pa ga onda odvesti da olakira haubu, blatobran i branik.
I još sam mjerio dali nije pomaknut most i primjetio sam da je luputa strana 3-4 mm pomaknuta.
Budem sutra poslikao da vidite jel u mjerama tolerancije ili mjenjati most ili na stol izvlačiti

markohemarko

Ja sam imao totalku sa tipom prije god i pol, generali mi je nudio 2500 i nakon žalbe skoro duplo, 4600... Å¡to je realnije. Sam se ti žali na ponudu  :ok:

brava 312

#26
Evo dv a dana se Å¡arafa punim tempom.
Popustim ja i buraz letvu volana i sada će ona van.
Mrdaj vamo mrdaj tamo pa probaj ovakoc reko neće to tako ići pa smo moral popustit dolje most da bi skinuli i zamijenili letvu volana, stavio sam polovnu i nadam se da neće curiti.
I to još u subotu na -10 na pola dvorišta se šarafa :D
Još dan dva posla i može na farbanje hauba, branik i blatobran jedino mi problem naći dobroga limara koji će obraditi posao i pogoditi boju.


Koliko limar može tražiti da to prešprica, njegova boja i lak?
Ja bi kasnije montirao lampe plastike i ostalo

tom1961

Pretpostavljam da ne misliš na limara, nego na lakirera.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

gokiSP

100â,¬ element

Poslano sa mog Desire HD koristeći Tapatalk


cvike19

dobro da si isao to popraviti
tek sam sad vidio temu
nije to tako strasno
slozio bi se sa kolegom, u prosjeku 100â,¬ po komadu
to je realna cijena, e sad ako nades nekog poznatog moze to i manje