Punto 55- ne drži radnu temperaturu?

Autor majki, 15 Kolovoz 2016, 23:04:26

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

majki

Pozdrav, dakle motor se zagrije na radnu i ne ide preko tog, drži temperaturu dok vozim uzbrdo al čim idem bez gasa po nezbrdici u roku od minute kazaljka padne na dno natrag? Ne pregrijava se niti ništa sve normala osim tog...
Je to loš termostat?

punto mk1


topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

majki

Hvala, on se nalazi ispod distributora je tako?

Devil

On se nalazi s ljeve strane motora,toćnije ispod bobina,ušerafljen na glavu i s njega ide crijevo na kiler,drže ga 2 šerafa Gedora 10. I cijene su ti od 100 do 160 kn
https://www.google.hr/search?q=punto+mk1+termostat&biw=1366&bih=609&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjEv-e9i8nOAhUGkSwKHfqMCL0Q_AUIBigB#imgrc=9fqu09JZOQexdM%3A

majki

Citat: Devil  u 17 Kolovoz 2016, 20:36:19
On se nalazi s ljeve strane motora,toćnije ispod bobina,ušerafljen na glavu i s njega ide crijevo na kiler,drže ga 2 šerafa Gedora 10. I cijene su ti od 100 do 160 kn
https://www.google.hr/search?q=punto+mk1+termostat&biw=1366&bih=609&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjEv-e9i8nOAhUGkSwKHfqMCL0Q_AUIBigB#imgrc=9fqu09JZOQexdM%3A
Hvala , ove dane ću se pozabavit s tim! ;)

topolino

#6
Sigurno ti je termostat mehanicki ispravan. Na obodu ventila je gumica koja se raspadne i onda stalno propusta vodu + ima i rupice po obodu.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

majki

Citat: topolino  u 18 Kolovoz 2016, 07:16:40
Sigurno ti je termostat mehanicki ispravan. Na obodu ventila je gumica koja se raspadne i onda stalno propusta vodu + ima i rupice po obodu.

Se to da reparirat il bas mora cijeli ic nov?
Mislim nisu to neke cijene...

topolino

Mislim da bez da ga razbijes nemozes doci do ventila.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Sen

Pozdrav svima
Evo ja sam se nasao prvi put sa ovim problemom kazaljka temperature mi je do kraja gore i kad vozim i na manje od 5 km kao da se zagrije.Dosad to nije nikad bilo ne znam sta mu sad vec dva dana,vode imam iako zna curiti ali je uvijek ima.Nema nikakvih nekih posebnih upozorenja da nesto nije u redu.U cemu bi mogao biti problem?

Memphis

Vidi da ti se nije otpojila zica na indikatoru temperature pa se spaja negdje na masu.

topolino

Bude termostat blokiran u zatvorenom polozaju ili brtva glave aus
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Memphis



Citat: topolino  u 24 Kolovoz 2017, 16:11:58
Bude termostat blokiran u zatvorenom polozaju ili brtva glave aus
Sumnjam da tako kratko moze nabit takvu temperaturu. Vec bi mu zakuhao 10 puta.

Sen

Evo mene opet izvadio sam termostat pa isao isprobat stavio ga u lonac ugrijao otvara se,pod hladnom zatvara,to znaci da je on u redu?
Primjetio da mi se ventilator hladnjaka uopce ne pokrece i kad preÄ'e temperatura preko crvenog,jednom mi se ugasio jer nsiam imao gdje stati pa se nije dalo upaliti dok temperatura nije popustila.
Zanima me kako bi mogao isprobati termoprekidac i gdje se on nalazi i kako izgleda posto sam laik sa tim stvarima,moze mi tko slikat?
Jedan je spominjao da se izvuku spojne zice iz termoprekidaca i utaknuti jednu u drugu da ce se tako direktno upaliti ventilator koji ce stalno raditi (to je ono kao mala pomoc ako se negdje zapne jer se on ne gasi pa se mora otpajat) ja bi to isprobao da vidim hoce mi se spustiti temperatura jer neobicno je da se ne pali a prije je radio.E sad kad bi znao gdje se to nalazi vidio sam neke prikljucke na samom motoru ventilatora koja se spaja sa drugom koja je spojena na posudu za tekucinu i jedna je gore na vrhu izgleda kao dovod struje (kad se otpoji ima neku unutra gumicu zute boje ta gornja skroz,a ove ostale dvije imaju plavu boju ako sta znaci)